Forum Dive Trek Group

Konferencje - Wrażenia po 3 Konferencji Technicznej- czy będzie następna..

midzik - 26-11-2007, 11:47
Temat postu: Wrażenia po 3 Konferencji Technicznej- czy będzie następna..
Przejechałem w jedną stronę prawie 600 km, na konferencji byłem, wykładów słuchałem, znajomych i nieznajomych spotkałem, było miło. Czy inni też nie żałują zmęczenia za kierownicą??? Bo ja nie!!! (pomijam zmęczenie związane zwiedzaniem nocnym pub-u….)

W zasadzie zastanawiałem się przez chwilę po co ja to piszę….
Ale po chwili własnej refleksji i oceny wystąpień poszczególnych prelegentów, oceny wysiłku organizacyjnego Tomka Stachury i wspomagającego zespołu, stwierdziłem, że może z tego wyjdzie jakaś ciekawa dyskusja, która przyczyni się do tego, iż organizatorzy obecnej moim zdaniem dobrze zrobionej konferencji, pokombinują jak by tu zrobić następną jeszcze lepszą….



Pzdr

Mirek
Janek - 26-11-2007, 12:52
Temat postu:
Piszcie proszę piszcie! Niestety nie mogłem być - choć chciałem - więc chociaż z opisów uczestników chętnie dowiem się jak było. I myślę że nie tylko ja - chętnie poczytam o Konferencji....
Pozdroofki
Janek
Michał Iwicki - 26-11-2007, 17:48
Temat postu:
Konferencja super...
Radoslav Husak i jego wyprawa w jaskinie Meksyku powala, do tego Richard Lundgren i film z Gromu na 100 metrach, a na deser filmy Sławka Paćki z komentarzem Roberta Kleina.... rewelacja!!!
Mam nadzieje ze nie jest to ostatnia konferencja!
Chłopaki wielkie podziękowania za organizacje i super atmosfere!!!!
salut
Bogen - 26-11-2007, 20:15
Temat postu:
midzik napisał/a:
Czy inni też nie żałują zmęczenia za kierownicą??? Bo ja nie!!!

Z cała pewnością nie żałuje. Zresztą chyba nikt ze szczecińskiej " ekipy" nie żałuje. Było ciekawie zarówno " nurkowo" jak i towarzysko.
iwiki napisał/a:
Radoslav Husak i jego wyprawa w jaskinie Meksyku powala, do tego Richard Lundgren i film z Gromu na 100 metrach, a na deser filmy Sławka Paćki z komentarzem Roberta Kleina.... rewelacja!!!

Tu chyba wszyscy są zgodni. Laughing To był bardzo ciekawy pokaz filmów.
midzik napisał/a:
która przyczyni się do tego, iż organizatorzy obecnej moim zdaniem dobrze zrobionej konferencji, pokombinują jak by tu zrobić następną jeszcze lepszą….

Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie kolejna.
Sami organizatorzy prosili aby dać znać co można by zmienić, tak wiec troszkę będę czepialski Wink -
- pokaz sprzętu mógłby odbyć sie w nieco większej sali
- tłumaczenia: może obecność dwóch mikrofonów spowodowałaby mniejsza rotację urządzenia pomiędzy dłońmi mówców scratch


iwiki napisał/a:
wielkie podziękowania za organizacje i super atmosfere!!!!

Przyłączam sie.
Mam nadzieje, że to nie jest Wasze ostatnie słowo.
Dorota i Wojtek - 27-11-2007, 10:48
Temat postu:
8) moje wrażenia z konferencji są następujące: za krótka i za mało czasu na no, aby pogadać ze wszystkimi, z którymi miało się plan porozmawiać. Ale pewnie taki jest "urok" takich spotkań, że trwają weekend... i tego się pewnie zmienić nie da.

Z moich "sugestii" - więcej czysto technicznych tematów. Ale także może jakieś relacje z lokalnych wypraw i przedsięwzięć (pewnie jest się czym chwalić Smile)

Mam nadzieję, że "do następnego razu".

cyclops d'oro

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz