Forum Dive Trek Group

Kursy i szkolenia - Szukam zespołu na T1, październik 2016

Adam Jaworski - 17-05-2016, 15:33
Temat postu: Szukam zespołu na T1, październik 2016
Witajcie,


Próbuję skompletować zespół na kurs GUE T1.


Instruktor: Wojtek Filip


Termin: październik 2016


Termin dokładniej: ze względu na sytuację w pracy, mogę wyruszyc w stronę miejsca kursu 29 września a z powrotem w pracy muszę stawić się 13 października. Dostępne jest więc okienko o wielkości 14 dni, w którym musi zmieścić się:

- właściwy kurs (6 dni)
- dojazd (od 0 do 2 dni w jedną stronę, w zależności od miejsca), czyli 0-4 dni na całość
- ewentualne nurki "rekreacyjne" do zrobienia po samym kursie, żeby coś fajnego zobaczyć a jednocześnie zakres kursu sobie utrwalić


Miejsce: właściwie nie wiem, jestem otwarty na różne propozycje:

- Chorwacja (wariant czasowy maksimum - 2 dni dojazdu, 6 dni kursu, 4 dni nurków potem, 2 dni powrót / wariant minimum - 2 dni dojazd, 6 kurs, 2 powrót)

- Francja (jak wyżej)

- Austriackie jeziora / niemieckie kamieniołomy (jedno miejsce bądź kombinacja kilku akwenów, uwzględniająca dostępność dobrej bazy noclegowej, blenderni, bezpieczeństwo nurkowiska, logistykę dojazdów oraz obecność czegokolwiek atrakcyjnego w interesującym zakresie głębokości)


Termin jest nienegocjowalny (bo tylko wtedy mam szansę wyrwać się z roboty), o całej reszcie można rozmawiać.

Zespół: potrzebuję dwóch osób, które chciałyby poważnie podejść do tematu, tzn.:
- znajdą czas na przygotowanie do kursu, wspólne nurkowania w okresie od połowy czerwca do końca września
- mają taki nieśmiały plan, żeby już po zakończeniu kursu zgodnie z poznanymi na nim standardami i procedurami dalej nurkować Smile
Monika Brzózka - 17-05-2016, 17:58
Temat postu:
Agituj Adam, agituj. Ale przyjmij na świeżo dwie rady (rady są trzy ale w Twoim przypadku punkt pierwszy realizujesz Smile

A sponiewierana uczestniczka T1 w Adriatyku sugeruje (zastanawiając się czy jutro w ogóle będzie miała siłę żeby przepłynąć 15 długości basenu):
1. róbcie u tego, u kogo robiliście Fundy (standardy niby te same ale różnic w wykonywaniu procedur sporo choćby w sposobie klarowania stage i całej masie innych 'dupereli' bo prawie robi dużą róznicę)
2. róbcie T1 w zespole, w którym pływacie albo przed T1 zróbcie ze 40 wspólnych nurków
3. przynajmniej połowę z nurków z pkt.2 zróbcie w warunkach, w których będziecie robić T1 (czytaj T1 morskie to pływajcie w morzu!!!)

Mo
Piotr Bański - 26-07-2016, 01:37
Temat postu:
Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka. Kurs był świetny (oczywiście męczący, i to czasem bardzo) i wspominam go z nostalgią, i jeszcze bym chciał, choćby i potowarzyszyć Andrzejowi, ale w okienko niestety się nie wstrzelę.

Powodzenia Smile
Adam Jaworski - 26-07-2016, 08:00
Temat postu:
Termin przesunięty na wiosnę. Wydaje się, że są szanse na zespół - jesień pokaże Smile
Andrzej Piekarski - 26-07-2016, 08:14
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Termin jest nienegocjowalny (bo tylko wtedy mam szansę wyrwać się z roboty), o całej reszcie można rozmawiać.



Twisted Evil
Monika Brzózka - 26-07-2016, 09:15
Temat postu:
Piotr Bański napisał/a:
Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka.

Oj tam, oj tam, a upgrade do tech na Zakrzówku to pies? Miałeś szanse poznać i instruktora, i współkursanta (i mnie Wink) więc to jeszcze inna kategoria Smile
Mo
Piotr Bański - 26-07-2016, 09:33
Temat postu:
Adam, wybacz tego "Andrzeja" powyżej, już oczka mi się zamykały, zupełnie jak po całym dniu T1... Wink
Piotr Bański - 26-07-2016, 09:35
Temat postu:
Monika Brzózka napisał/a:
Piotr Bański napisał/a:
Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka.

Oj tam, oj tam, a upgrade do tech na Zakrzówku to pies? Miałeś szanse poznać i instruktora, i współkursanta (i mnie Wink) więc to jeszcze inna kategoria Smile
Mo


Zdecydowanie nie pies! Wink Fajnie było, mmm, dobre wspominki na początek dnia...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz