Forum Dive Trek Group

Wypożyczenie sprzętu - Potrzebuję pożyczyć worek do singla

Adam Jaworski - 18-05-2016, 10:41
Temat postu: Potrzebuję pożyczyć worek do singla
Hej,

Potrzebuję pożyczyć worek do singla, bo mi wpadła niezapowiedziana okazja na nurkowanie we Włoszech na wakacjach, a jak sobie tam zażyczę ulubione 2x12 to mnie mogą pogonić.

Szukam:
- worka z kieszeniami na balast, idealnie Tecline Peanut lub coś xdeepa
- dwóch kieszonek trymujących
- pierwszego stopnia do singla, optymalnie wojtkowy Tecline albo Aqualung Kronos


Gdyby ktoś miał całość lub części wolne w okresie 25.05 - 12.06, byłbym zobowiązany.

Adam
Wojtek A. Filip - 18-05-2016, 10:59
Temat postu:
Mam worek i V2 ICE Mono wolne w tym czasie.
Nie mam kieszeni balastowych gdyż... zniekształcają moją talię Think ?
Jeżeli nie zepsujesz, to możesz brać Wink .

Wojtek
Adam Jaworski - 18-05-2016, 13:07
Temat postu:
Super, dzięki!
loozerka - 18-05-2016, 17:21
Temat postu:
ja mam w zasadzie całość, czego potrzebujesz - Zeosa xdeepa, także adapter do singla, chyba kieszonki trymujące się znajdą, kieszenie alastowe też są- tylko nie pamietam, które mi się ostały- chyba jeden wkład od Xl zaginął w boju, M-ki mam raczej w całości. Tylko jedna rzecz- kieszenie balastowe xdeepa są montowane na płytę xdeepa i nie wiem, czy inne płyty mają odpowiedni otwory mocujące w wymaganym miejscu.

aaa, doczytałam- ao wolnych nie posiadam Smile
Marcin Boguś - 19-05-2016, 14:34
Temat postu:
Jak cos to mam ZEOSa 38 z kieszeniami
bpiotrek - 19-05-2016, 21:54
Temat postu:
Adam,

DUX Everes 17l (zintegrowany adapter), I stopień Aqualung Legend, 4 kieszonki balastowe (używałem 2-ch na pasie) mogą być Twoje joker
Adam Jaworski - 21-05-2016, 10:02
Temat postu:
Dziękuję wszystkim za pomoc, mam już uzbierany zestaw małżeński czyli dwa komplety. Jeżeli uda nam się u italiańców wejść do wody, to będą to nurkowania na Tecline Peanut'ach - jednym od Wojtka i drugim od Andrzeja Piekarskiego.

Jest też druga wersja - machnąć ręką na Włochów i skoczyć 150km do bazy GUE na Chorwacji, po porządne DIRowe zestawy podwójne. W zasadzie sprzętowo jesteśmy przygotowani na obie sytuacje. Very Happy

Dylemat decyzyjny to to, ile sprzętu wieźć ze sobą, jeżeli człowiek nie jest pewien, czy w ogóle wejdzie do wody.

Ironia losu - nie zakładałem nurkowania w singlach za granicą w przewidywalnym okresie czasu, wysprzedając dosłownie tydzień temu wszystkie przydatne do tego pierdoły - kieszonki trymujące, pasy na butle itp. Evil or Very Mad
Piotr Głoskowski - 21-05-2016, 15:41
Temat postu:
Zobaczyj jeszcze jak jest fajnie, i zaczniesz sie po głowie drapać "na co mnie ten cały zgieł tłinowy był "...
Uważaj!
Adam Jaworski - 21-05-2016, 16:34
Temat postu:
A Ty myślisz, że ja nigdy w singlu i jackecie nie nurkowałem, czy jak? scratch

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz