Forum Dive Trek Group

DAN - Szkolenia DAN w Warszawie

Mariusz Paradowski - 25-08-2016, 00:57
Temat postu: Szkolenia DAN w Warszawie
Szukam szkolen DAN: BLS, OXY, ADV OXY.
U kogo w Warszawie mozna to sensownie zrobic?
Irena Gilwatowska - 31-07-2018, 14:46
Temat postu:
Wszystkich instruktorów wraz z danymi kontaktowymi znajdziesz tu:
https://www.daneurope.org/web/guest/find-dan-instructor-course

Pozdrawiam Smile
bpiotrek - 31-07-2018, 15:45
Temat postu:
Szału nie ma...
1 instruktor w Warszawie, 1 pod Warszawą. Chyba łatwiej pojechać do Poznania lub Krakowa Very Happy

Z drugiej strony, wydaje mi się, że jeszcze kilka lat temu szkolenia były organizowane dość regularnie, teraz, poza Poznaniem, nie znalazłem szkoły, która organizowałaby np. 2 razy do roku szkolenia DAN.
Rynek się skończył? Confused Czy więszkość szkoleń jest dla grup zamkniętych?
Tomasz Wciórka - 31-07-2018, 16:14
Temat postu:
szkolenia są organizowane regularnie, jednak ciężko wymagać, aby ktoś przyjechał na nie z drugiego końca Polski. Informacje o szkoleniach rozchodzą się więc lokalnie w pobliżu miejsca pracy instruktora.

dołączenie do szkolenia nie jest zwykle "tak z biegu", intstruktor musi zamówić dla każdego kursanta materiały DAN. Trzymanie wszystkich materiałów do każdego możliwego szkolenia to jednak spory wydatek. Tym bardziej, że jest spora liczba kombinacji kursów. Zwykle więc tylko podstawowy pakiet jest dostępny od ręki.

Do tego grupy są też raczej mocno koleżeńskie. Przy nauce udzielania pierwszej pomocy zwykle jest wtedy bardziej komfortowo i kursanci czują się znacznie swobodniej. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

Warto więc zebrać grupę i skontaktować się z instruktorem, termin i miejsce kursu można dopasować. Sztywne daty kursów to już chyba przeszłość. Instruktorzy się dopasowują, chyba, że mają nadmiar pracy Wink

Po kilku latach "posuchy" w temacie myślę, że znowu zaczęliśmy zwracać większą uwagę na temat bezpieczeństwa, myśleć o zestawach tlenowych itd. nie koniecznie takich za 5 tys. w zielonej walizce Wink
Irena Gilwatowska - 01-08-2018, 12:30
Temat postu:
Reaktywujemy temat szkoleń DAN w Polsce, ze szczególnym naciskiem na te, których nie ma w innych organizacjach - ADVOXY, neuro, HMLI...
Zdaję sobie sprawę, że chwilę to zajmie, ale mam nadzieję, że już niedługo szkolenia DAN będą dostępne znacznie szerzej niż obecnie.
Mariusz Paradowski - 01-08-2018, 12:50
Temat postu:
Finalnie kurs (BLS + OFA) zrobilem u Maksymiliana Allweil, CN Raja (Warszawa Marki).
Tutaj wiecej szczegolow o szkoleniach: http://www.raja.edu.pl/kursy-dan/

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz