Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Projektowanie i tworzenie stron www

Artur Wojtczak - 25-08-2016, 16:33
Temat postu: Projektowanie i tworzenie stron www
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Design2You.pl
Tworzymy strony internetowe oparte o systemy zarządzania treścią CMS, zajmujemy się grafiką, administracją www oraz hostingiem.
Zapraszam do skorzystania z oferty oraz na nasz FanPage https://www.facebook.com/design2youpl/

Na hasło DiveTrek rabat 20%
Jarek Andrzejewski - 25-08-2016, 18:25
Temat postu:
Zerknąłem.
Brak informacji o przedsiębiorcy i portfolio.
Artur Wojtczak - 15-09-2016, 15:58
Temat postu:
Nie wiem kolego gdzie sprawdzałeś ale zarówno na Facebook jak i na www.design2you.pl znajduje się Portfolio:)
Jarek Andrzejewski - 15-09-2016, 16:15
Temat postu:
Są jakieś ikonki - być może klientów (nawet nie odnośniki), jedno nazwisko, adres email w domenie nie należącej do przedsiębiorstwa (a przynajmniej nie ujawnionego właściciela) i mapka Francji (ale bez zaznaczonego adresu, więc wygląda na ozdobę).
Może moja paranoja jest przesadna, ale taka anonimowość troszkę kłóci mi się z deklaracją profesjonalizmu i do tego deklarowanego w liczbie mnogiej.

http://opensolution.org/obowiazki-informacyjne-e-przedsiebiorcy,pl,202.html
Artur Wojtczak - 15-09-2016, 22:15
Temat postu:
Jarek Andrzejewski, dzięki za kilka słów krytyki:
- w przypadku mapki wkradł się mały błąd, który został już poprawiony
- bierzemy sobie do serca zarówno te dobre słowa jak i słowa krytyki dlatego, w najbliższym czasie nieco zmienimy formę portfolio zarówno na stronie www jak i na profilu Facebook
- zgadza się brak konkretnych danych, jak zapewne doskonale wiesz usługi nie muszą być wykonywane tylko i wyłącznie w oparciu o własną działalność gospodarczą. Jest kilka innych form w ramach których, w/w usługi mogą być wykonywane zgodnie z prawem Smile Po więcej szczegółów współpracy z nami zapraszam na PRIV

Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz