Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Butle TOP VIP LINE już są !

Piotr Kosmalski - 08-02-2017, 09:27
Temat postu: Butle TOP VIP LINE już są !
Miło nam poinformować że Huta Vitkovice Cylinders a.s wypuszcza na rynek pierwsze butle z prestiżowej serii TOP VIP LINE. Butle ze stali nierdzewnej wykonywane na zamówienie klienta w 3 wersjach wykończenia powierzchni: matowa, polerowana (widoczna na zdjęciach) i w kolorze złotym.
Ekskluzywne opakowanie w postaci gustownej skrzyni drewnianej do każdej sztuki i możliwość personalizacji każdej sztuki poprzez umieszczenie na butli graweru z logo zamawiającego lub tekstem do 20 znaków (większa ilość znaków do uzgodnienia) czyni ten wyrób wyjątkowym i jedynym na rynku światowym. Butle cechują się niezwykłą łatwością utrzymania czystości tlenowej i wyróżnia je wyjątkowa trwałość i oryginalny design.
Dostępne są na razie butle o pojemności 15 litrów i ciśnieniu roboczym 230 bar. Przewidywana jest również produkcja butli o pojemności 12 litrów.
Przyjmujemy zamówienia na wykonanie tych niezwykłych i eleganckich butli.
Pierwszych 5 klientów otrzyma bonusy i gadżety.
Butla 15 l / 230 bar TOP VIP LINE INOX mat w cenie 1650,0 Euro
Butla 15 l / 230 bar TOP VIP LINE polerowana w cenie 1750,0 Euro
Butla 15 l / 230 bar TOP VIP LINE złota w cenie 1800,0 Euro
Grawerowanie w cenie 80,0 Euro. Podane powyżej ceny są cenami netto loco Rybnik.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 608537628 lub e-mail fhuoptimal@post.pl celem ustalenia szczegółów.
Butle można oglądać w naszej siedzibie w Rybniku do 5 marca
lub na Konferencji IDF w od 17 do 19 lutego 2017 r w schronisku "ODRODZENIE" na przełęczy Karkonoskiej ul. Karkonoska 1
58-563 Przesieka, gmina Podgórzyn
Jarek Andrzejewski - 08-02-2017, 14:43
Temat postu:
Ładne, ale przy cenie ponad 7000 zł to chyba kurier mógłby być w cenie.
Ja na razie pozostanę przy moje odrapanej Smile
Robert Witek - 09-02-2017, 08:30
Temat postu:
Eeeeeeee...... czy dobrą walutę podano w pierwszym poście? Dobrze widzę? Cena jest w euro?
WW - 09-02-2017, 09:14
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Ja na razie pozostanę przy moje odrapanej Smile


No jak to, skafander szyty na miarę a butle bez monogramu!!!
Co z ciebie za nurek?
Mr. Green
Piotr Kosmalski - 09-02-2017, 09:14
Temat postu:
Witam.
Proszę mieć na uwadze że to nie jest produkcja masowa – to jak Lamborghini na zamówienie z indywidualnym wyposażeniem, a kto narzeka na cenę jak kupuje taki wóz Laughing
Zapraszam do obejrzenia zdjęć nowych flaszek.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1273129426086523&id=165784466821030
Dla pierwszych klientów grawer GRATIS i kilka gadżetów.
Pozdrawiam.
bpiotrek - 09-02-2017, 12:06
Temat postu:
W końcu nie trzeba kupować reba żeby pokazać się na nurkowisku cheers Twin z nierdzewki, manifold z Apeksa i jazda Cool

A serio Smile widzę pierwsze wady (poza ceną Wink

Cytat:
butle z serii TOP VIP LINE o ciśnieniu roboczym 230 bar i pojemnościach:
10 litrów - waga 14,5 kg, 12 litrów - waga 16,7 kg, 15 litrów - waga 19,9 kg, 18 litrów - waga 23,1 kg i butle 20 litrowe, w wersji matowa, polerowana i w złotym kolorze.


W twinie 12l to sporo nadmiarowych kilogramów Crying or Very sad

Czy technologicznie możliwe jest zejście do poziomów wagowych butli klasycznych? Choćby w przyszłości?
Tomek Płociński - 09-02-2017, 12:48
Temat postu:
ja myślę, że to są butle do ekspozycji, tzn. zamiast obrazu Rembranta na ścianie czy innej starożytnej rzeźby w ogrodzie można sobie postawić taką butlę z grawerem Razz Smile Smile
Robert Witek - 09-02-2017, 12:50
Temat postu:
Piotr Kosmalski napisał/a:

Proszę mieć na uwadze że to nie jest produkcja masowa – to jak Lamborghini na zamówienie z indywidualnym wyposażeniem, a kto narzeka na cenę jak kupuje taki wóz .


Przepraszam ale będę szczery do bólu.... może należy poważnie przemyśleć strategię marketingowa? ?? Jakoś nigdy nie widziałem reklamy Lamborghini w kanałach komercyjnych.

Powodzenia w sprzedaży tego cuda.
I zaznaczam, że daleki jestem od złośliwości. Flaszki z Vitkowic używam i sobie chwale.
Piotr Kosmalski - 09-02-2017, 13:04
Temat postu:
Co do wad w postaci wagi to mnóstwo ludzi nurkuje na znacznie cięższych butlach np. 10 i 12 litrów na 300 bar i jest OK. To chyba szukanie dziury w całym przy całym szacunku dla kolegi a poza tym czy nosi się ołów czy trochę cięższą flaszkę na jedno wychodzi. Lamborghini też ma wady - dużo pali, jest sztywne itp Smile
Pozdrawiam.
Tomasz Wciórka - 09-02-2017, 13:51
Temat postu:
Piotr Kosmalski napisał/a:
a poza tym czy nosi się ołów czy trochę cięższą flaszkę na jedno wychodzi.


nie, nie wychodzi, jeśli nie wiesz dlaczego wróć do działu dla początkujących o zasadach wyważania i trymie.

porównanie polerowanej butli do luksusowego auta uważam za wyraz megalomanii... tym bardziej że aluminiowe polerowane butle można kupić za 900 zł

wskazana butla nie jest niczym innym niż zwykła butla, która ładnie wygląda, to tak jakby do komarka 50 cm3 założyć owiewki z R1.

jako produkt reklamowy OK - dlatego zgadzam się z Tomkiem w kwestii ekspozycji, to czy się to komuś podoba to inna sprawa, natomiast twoja próba i sposób promocji tego "ekskluzywnego" produktu wśród normalnych nurków jest marketingowym strzałem w nogę bo raczej jest śmieszna niż poważna, a użyte przez ciebie porównania i dalsze pisanie o tym, że Lambo dużo pali, tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
Tomasz Wciórka - 09-02-2017, 14:54
Temat postu:
swoją drogą podawanie cen netto jest w Polsce niezgodne z rozporządzeniem "jakimśtam" i dobrze bo skąd taki "Kowalski" ma wiedzieć jaka stawka Vat jest za dany produkt, ukazana musi być jasno cena końcowa jaką płaci nabywca, nie żadne netto, czy tam cena w € i do tego jeszcze netto, po jakim kursie? Cool
- 10-02-2017, 10:10
Temat postu: Oczekuje na akceptację

Piotr Kosmalski - 10-02-2017, 11:36
Temat postu:
To nie marketing tylko porównanie. Nikt tutaj nie przeprowadza kampanii żeby była jasność. Porównanie to prestiżowej marki aut ma tylko uświadomić że to nie produkcja wielkoseryjna czy masowa i jak wszystkie artykuły na rynku skierowana na określoną grupę klientów.
W chyba każdej branży mamy wyroby standardowe i delikatesowe czy nawet prestiżowe - tak było i tak będzie.
Co do reszty w każdym z nas drzemie trochę przekory i jeśli jest okazja to ją okazujemy. Kolega jest znawcą pływalności ale sugerowałbym najpierw zapytać czy to butle tłoczone czy wykonywane z bezszwowych rur bo ma to kolosalny wpływ na wyważenie - podpowiem że te mają cięższe dno bo są tłoczone a więc mają znacznie korzystniejszy rozkład masy niż butle standardowe wykonane z rur. Polemizowanie na łamach forum jest raczej bezcelowe więc więcej nie będę na ten temat się rozwodził - są różne szkoły i każdy ma prawo do swojego zdania więc szanujmy je nawzajem.
Co do cen to jest informacja aby się kontaktować celem ustalenia szczegółów - powyższy tekst jest w celach informacyjnych i nie stanowi oferty handlowej jako takiej tylko ma zaanonsować nasz nowy produkt i dać orientację cenową klientom, a nam pozwoli na sondaż rynku.
Jak zwykle są osoby które mają problem z ceną bo tak bywało w przypadku np. butli kompozytowych które sprzedajemy - dużo droższe jak aluminiowe i stalowe, ale są tacy którzy je kupują bez zbędnych komentarzy. Cena zawsze wynika z kilku składowych o których niekiedy klienci nawet nie mają wiedzy (kluczowa z reguły jest cena surowca a stal nierdzewna wysokotłoczna jest kilkukrotnie droższa od wysokotłocznej stali chromowo-niklowej). Jeśli chodzi o kurs Euro to przyjmuje się kurs z dnia zamówienia. Moglibyśmy podać cenę w złotych i przyjąć do obliczeń bezpieczny zawyżony kurs Euro ze względu na jego skoki ale chcemy aby dać klientom najlepszą cenę w danym momencie i to raczej przemawia na korzyść takiego podejścia do sprawy.
Pozdrawiam
Witold Sepioł - 10-02-2017, 18:55
Temat postu:
Huta nie jest w Czechach?
Adam Frajtak - 11-02-2017, 10:38
Temat postu:
Flaszki są ładne, szkoda że takie będą tylko do pierwszej legalizacji Sad
biznesowo pomysł porażająco słaby.
offshore - 11-02-2017, 19:28
Temat postu:
Tomasz Wciórka napisał/a:
wskazana butla nie jest niczym innym niż zwykła butla, która ładnie wygląda, to tak jakby do komarka 50 cm3 założyć owiewki z R1.

Daj spokuj...Nie rozumiesz że to nie jest produkt dla biedaków? Więc nie oburzaj sie że drogie itp. Sa zegarki za bańkę ziela i też powiesz że to przecież tylko zegarek i choćby był cały ze złota to wartośc kruszcu to tylko ułamek ceny itp? Zrzędzisz jak moi znajomi którzy nie potrafią zrozumieć tego jak ja moge kupowac nowe auta z salonu i jaki jestem głupi i od razu wyliczają ile trace.....Nie wszystko jest dla każdego i nie ma co się oburzać ani szukać dziury tam gdzie jej nie ma.
Adam Jaworski - 20-02-2017, 22:07
Temat postu:
Piotr Kosmalski napisał/a:
Jak zwykle są osoby które mają problem z ceną


Bardzo chętnie skręciłbym sobie zestaw 2x12 na takich butlach. Od dawna marzę o tym, żeby mieć błyszczący, chromowany twinset, z wygrawerowanym na każdej butli logo mojej ukochanej od 1993 roku gry:



Jedna rzecz niestety mocno mnie blokuje - i rzeczywiście jest to cena. Obawiam się, że nie będę w stanie znaleźć do tych butli wystarczająco drogiego manifoldu Sad

Co do krytyki ciężaru - dla mnie większy ciężar butli jest w tym przypadku dużą zaletą. Ponieważ standardowy balast z ołowiu byłby na takich butlach nieco nie na miejscu, mam już odłożoną gotówkę na kilka kilo osmu. Metal ten ma dwa razy większą gęstość niż ołów, więc kostki balastowe są znacznie bardziej eleganckie - niestety w zakupie wychodzi trochę drożej niż ołów, więc większa waga butli jest w tym przypadku całkiem ok.

@Piotr: na fejsie umieściłeś takie zdjęcie, pokazujące grawer:



Czy dałoby się zrobić logo z DOOMa na butlach wysoko, zaraz za miejscem, gdzie kończy się krzywizna, żeby tuż nad gumowymi stopami na dole zmieściły się jeszcze napisy TOP i VIP?
- 21-02-2017, 13:04
Temat postu: Oczekuje na akceptację

TomM - 21-02-2017, 13:43
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
kilka kilo osmu. Metal ten ma dwa razy większą gęstość niż ołów, więc kostki balastowe są znacznie bardziej eleganckie


Sądzę, że mógłbyś przemyśleć ponownie kwestie materiałowe. Proponuje jednak iryd - gęstość ta sama, a zawsze będzie możliwość umieszczenia w Sevres po Paryżem obok wzorca metra.
Jarek Andrzejewski - 21-02-2017, 13:59
Temat postu:
Adam, osm jest co prawda ciężki, ale myślę, że do takich butli lepiej pasowałby balast z innego metalu 19,3 razy cięższego od wody: złota. Osm jest szlachetny, ale czy nieco nie zbyt tani do takich butli?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz