Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - dobry obraz może wiele

Wojtek A. Filip - 14-07-2017, 22:10
Temat postu: dobry obraz może wiele
...i co z tego, że mało nurkowo Smile


Wojtek A. Filip - 20-08-2017, 18:09
Temat postu:
Jeszcze kilka obrazków, które mogą się spodobać (jak na razie autor wyginajacego dino jest the best Wink )
Zatem dinozaury w innej roli:




Erwin Schrödinger to bardzo interesujący gość. Jak można mieć coś i równocześnie nie mieć?
Być albo nie być Wink - oto przykład


aby inaczej przybliżyć jego teorię




na koniec coś dla lubiących wyszukany fetysz... Twisted Evil

Sławek Hałka - 23-08-2017, 02:25
Temat postu:
No to się ubawiłem! Mr. Green
Czym najbardziej? Hmm... Chyba najpierw "Tato, czy bóg istnieje", a potem "mosiądzem".
Ale może otworzymy ranking, który obrazek kogo najbardziej ubawił? Jestem ciekaw rezultatów, czyli swojego położenia w "społeczeństwie". Very Happy
Piotr Głoskowski - 23-08-2017, 12:07
Temat postu:
Ha, Ty wiesz, że post ze zdjęciem kota S zamieściłeś dokładnie wtedy kiedy czytałem, o aktualnych poglądach na rozwiązanie tego problemu?
Chociaż z tą jednoczasowością to też może być jazda. Jesteś trochę na północ więc poruszasz się trochę wolniej czyli czas Ci płynie szybciej, więc w sumie to do końca nie wiadomo kiedy to w. Warszawie względem czytania w Łodzi pisałeś... Smile
Adam Jaworski - 23-08-2017, 12:41
Temat postu:
To chyba do działu "szkolenia nurkowe".



Jagmin - 23-08-2017, 20:44
Temat postu:
Very Happy
Wojtek A. Filip - 24-08-2017, 09:26
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Ty wiesz, że post ze zdjęciem kota S zamieściłeś dokładnie wtedy kiedy czytałem, o aktualnych poglądach na rozwiązanie tego problemu?
Chociaż z tą jednoczasowością to też może być jazda. Jesteś trochę na północ więc poruszasz się trochę wolniej czyli czas Ci płynie szybciej, więc w sumie to do końca nie wiadomo kiedy to w. Warszawie względem czytania w Łodzi pisałeś...
Piotr, coś między nami jest, chyba już czas zacząć mówić o tym otwarcie geek , więc nie zwalaj na czasoprzestrzeń salut
.
Tymczasem kawałek historii, który może mało mówić młodym użytkownikom forum, ale tym w średnim wieku z pewnością więcej Smile


i jeszcze kilka znaków czasu Cool


Głowa dorosłego człowieka waży pomiędzy 5, a 7kg




oraz coś na co "socjologowie-statystycy" tracili tylko czas, bo to przecież jasne

Andrzej Barnat - 24-08-2017, 15:57
Temat postu:
Wojtek A. Filip napisał/a:

Piotr, coś między nami jest, chyba już czas zacząć mówić o tym otwarcie


Brzmi ciekawie. pociągniecie ten wątek?
Piotr Głoskowski - 25-08-2017, 11:41
Temat postu:
Proste chłopskie splątanie kwantowe Smile.
Marcin Tracz - 25-08-2017, 15:51
Temat postu:
kolega z mojej pracy ma powiedzenie: " Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek". Ale proszę nie pytajcie jaki to mój bliski kolega. Po prostu muszę z nim pracować i tyle Rolling Eyes
Piotr Głoskowski - 25-08-2017, 16:36
Temat postu:
No, no, już się rozpędzają koledzy... Smile
Grzegorz Całus - 25-08-2017, 16:43
Temat postu:
coś w tym musi być

Piotr Głoskowski - 25-08-2017, 19:59
Temat postu:
No dobra, miały być obrazy, ale może przejdzie:
Rolnik homoseksualista


Marcin Krolik - 05-09-2017, 21:51
Temat postu:
Nowosc na rynku! Zamiast tak popularnych Crocs'ow Wink



Zakupic mozna tutaj

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz