Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Szkolenie- nurek ekolog

Grzegorz Mizerka - 18-07-2017, 16:56
Temat postu: Szkolenie- nurek ekolog
Cześć!
W zasadzie to nie wiem w jakim dziale umieścić ten temat. Jak jest w złym to poproszę przenieście.
Czy ktoś z szanownych instruktorów szkoli w okolicy Poznań/Kościan/Nowy Tomyśl ze specjalizacji nurek ekolog? W CMAS to rozbite na dwa etapy PEK1 i PEK2, ale jakby ktoś podał mi jakąś alternatywę dla tych szkoleń w innych federacjach oraz instruktorów to będę bardzo wdzięczny.
Z góry bardzo proszę o nie zaśmiecanie tematu historiami o kolekcjonowaniu plastików i wyciąganiu kasy od nurków.
Pozdrawiam
Grzegorz
Jarek Andrzejewski - 18-07-2017, 17:33
Temat postu:
SDI ma "research diver" https://www.tdisdi.com/sdi/get-certified/Research-Diver/
Wojtek A. Filip - 18-07-2017, 18:50
Temat postu:
Za niedługo rusza u nas (GUE) program Scientific Diver.
Będzie tam kilka opcji/kierunków do wyboru - jeżeli Ci się nie spieszy, warto się zapoznać z programem kiedy będzie już dostępny.
Grzegorz Mizerka - 18-07-2017, 20:52
Temat postu:
Wojtek, może masz informację kiedy +/- program ruszy i czy będzie dostępny dla nie certyfikowanych w GUE nurków? Albo jaki stopień w GUE będzie uprawniał do wzięcia udziału w kursie- kursach? I czy będziesz szkolił w tym zakresie?
Wojtek A. Filip - 19-07-2017, 06:51
Temat postu:
Wersje beta ruszyły już jakiś czas temu. Niestety nie znam daty oficjalnego wprowadzenia programu.
Pomysły były 2 jeżeli chodzi o dostępność:
1. minimalny stopień to GUE Rec 1
2. minimalny stopień to GUE Fundy Tech
Tu także nie jestem w stanie określić co będzie wiążące, ale pewne jest, że program dostępny będzie tylko dla osób przygotowanych do nurkowania w systemie GUE.
Grzegorz, powoli przygotowuję się do nurkowej emerytury Smile - szkolę coraz mniej, więc jeżeli program Cię zainteresuje, będziesz musiał poszukać innego szkoleniowca salut .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz