Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :)

Wojtek A. Filip - 27-11-2017, 11:32
Temat postu: starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :)
Ponad 30 lat temu, jeszcze zanim zacząłem nurkować byłem związany w pewien sposób z muzyką rozrywkową.
To, że jestem już nieco starszy zrozumiałem, kiedy zacząłem przesłuchiwać kasety audio z tamtych lat Laughing . Natomiast zacząłem się niepokoić, kiedy w 2017 roku zacząłem rozważać zakup nowego decka Shocked .
Ostatecznie, po przemyśleniu sprawy, doszedłem do wniosku że wszystko ok i mam tylko takie "unikalne" Wink hobby .

Jak wygląda kaseta audio ciągle jeszcze wiele osób wie Wink - jednak na wszelkie wypadek:


ale o kasetach czyszczących nie wszyscy mogą wiedzieć - ta ma miękki obrotowy filc do czyszczenia głowicy Cool .


Jednak to tylko dodatek. W latach 80tych trzeba było umieć grać lub "grać" na gitarze.
Schody do nieba, choćby na jeden palec, ale liczyło się, że próbujesz. Były to ciekawe czasy każdy miał na czym grać - najbardziej pojechanych gitarzystów grających później w różnych znanych kapelach spotkałem na... oazie Shocked . To taki ruch polityczno, muzyczno, turystyczny Wink.

Do rzeczy - w 1982 roku powstała znana w latach 80 grupa a-ha . Jej lider urodził się w bodaj 59 roku, a ich pierwszy "komiksowy" teledysk zapadł w pamięć nawet tym, którzy z tym gatunkiem muzyki nie mieli wiele wspólnego.

Take on me 2017 i blisko 60 letni Morten Harket


no i wspomniany oficjalny teledysk


dlaczego...?
tak po prostu: talking away Smile
Krzysiek Lepski - 27-11-2017, 17:13
Temat postu:
Stajemy się coraz bardziej sentymentalni ? To jedna z charakterystycznych cech osób 40+ Very Happy

Ja zaczynałem od szpulowego Grundiga, niestety tylko dwuścieżkowego i taśm szpulowych firmy ORWO pochodzących już z nieistniejącego dzisiaj państwa Smile To były czasy wieczorów płytowych Beksińskiego i el Muzyki Kordowicza. Fajni ludzie ale niefajne czasy
Sławomir Kuich - 27-11-2017, 21:56
Temat postu:
Beksa on-line: https://www.mixcloud.com/akobe/
MaRkY - 28-11-2017, 00:54
Temat postu:
Dzięki sporemu zapasowi kaset mam z czego robić icki dla moich kursantów na łajbie Very Happy afro
Marcin Ożarek - 28-11-2017, 23:03
Temat postu:
A u mnie do dzisiaj decków jest z pięć ale również trzy magnetofony szpulowe Akai i Revox'a Smile
Sebastian Zieliński - 01-12-2017, 22:01
Temat postu: Re: starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :)
Wojtek A. Filip napisał/a:
Ponad 30 lat temu, jeszcze zanim zacząłem nurkować byłem związany w pewien sposób z muzyką rozrywkową. (...)


myślałem że to Ty Wojtek jesteś na miniaturce klipu Rolling eyes

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz