Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Dla każdego coś fajnego :)

Wojtek A. Filip - 01-01-2019, 14:33
Temat postu: Dla każdego coś fajnego :)
Dzień dobry.
Marzenia się spełniają Smile !
Jedyny warunek aby tak było, to nie trzymać ich w zamknięciu naszych myśli, a wypuścić je do rzeczywistego świata Smile !


W nowym, 2019 roku życzę absolutnie Wszystkim, odwagi w uwalnianiu marzeń Smile. Spróbujcie każde "nie" zastąpić "tak", a każde "nie uda mi się" zastąpić efektywnym działaniem.
Warto!
Każdy z nas jest wyjątkowy, a jedyne co pozostaje zrobić, to nie ograniczać tego. Warto dbać o swoją wyjątkowość zamiast kopiować innych. Warto też szanować wyjątkowość każdej osoby z którą się stykamy - przecież ona też ma swoje marzenia Smile .


Mijający, 2018 rok był dla mnie jeszcze fajniejszy i ciekawszy niż poprzedni. Miałem przyjemność spotkać tak wiele osób, że nie sposób wszystkie wymienić. Od każdego z Was czegoś się nauczyłem, a sam starałem się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.
Z końcem 2018 roku zamknąłem jeden z najważniejszych etapów mojego podwodnego życia: po ponad 18 latach pracy jako instruktor nurkowania, zakończyłem swoją karierę. Z moich notatek wynika, że to ponad 3600 dni spędzonych z Wami. Dni, wypełnionych pracą, która dawała mi maksimum zadowolenia - bo obserwacji uśmiechu i determinacji kogoś, kto czuje że staje się nurkiem nie jest w stanie zastąpić absolutnie nic.
Tak, to Wasz uśmiech prowokował mnie do różnych nowych pomysłów, to Wy spowodowaliście, że powstało nasze forum, to dzięki Wam mogłem uczyć się nowych rzeczy, poznawać oczekiwania i potrzeby naszego, nurkowego środowiska. Waszą zasługą są zmiany w polskim sprzęcie nurkowym, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Kiedy zachorowałem, Wasza pomoc zaskoczyła mnie tak, że przez zawstydzenie nie wiedziałem co zrobić.
To Wy byliście i jesteście największym motorem mojego działania.


Bardzo, bardzo dziękuję.
Wszystkiego dobrego w 2019 roku!
Chrystian Przybylski - 01-01-2019, 15:50
Temat postu:
Wojtek - Wszystkiego dobrego w 2019 roku !
Adam Jaworski - 01-01-2019, 16:06
Temat postu:
Oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy, niż wszystkie poprzednie Smile
Norbert Koziar - 01-01-2019, 17:42
Temat postu:
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Wink
Wojciech Gajowniczek - 01-01-2019, 19:42
Temat postu:
Najlepszego !
Przemysław Maliszewski - 01-01-2019, 22:57
Temat postu:
Wojtku, również bardzo dziękuję za masę wspólnych, ciekawych chwil w tym roku zarówno nad jak i pod wodą.
Wszystkiego najlepszego w 2019 i oby był jeszcze ciekawszy!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz