Forum Dive Trek Group

Inna pomoc - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie dostanę kaptur K01?

Monika Brzózka - 29-01-2019, 03:31
Temat postu: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie dostanę kaptur K01?
Dzień dobry,

może komuś się rzuciły w oczy na półce (obojętne sklepowej czy wirtualnej) kaptury K01? Najlepiej dostępne od ręki. Niestety mój poległ (bez szans na reanimację) a zdecydowanie do mojej facjaty pasował lepiej niż jakikolwiek inny, zarówno w piance jak i w sucharze.
Strona K01 sugeruje, że jedynie w Centrum Techniki Nurkowej w Gdyni ale sklep internetowy weryfikuje tę informację negatywnie Sad

pozdrawiam,
Mo
Wojciech Gajowniczek - 29-01-2019, 08:07
Temat postu:
Tydzień temu rozmawiałem bezpośrednio z K01 stwierdzili jednoznacznie że w PL niema dystrybutora. Na dniach zamawiam 2szt bezpośrednio z Italii. Jeśli chcesz dołączyć do zamówienia to daj znaka Smile podzielimy przesyłkę na 3.
Na półce to tylko za Odrą Laughing poprzedni kupiłem w deepstopie. W Krnicy mieli tylko demosy.
Kamil Szwarc - 29-01-2019, 11:19
Temat postu:
Dirdirect.com sprzedaje kaptury i rekawiczki k01. Szybko i sprawnie...
Monika Brzózka - 29-01-2019, 23:31
Temat postu:
Dziękuję za podpowiedzi. W międzyczasie odezwał się Łukasz Piórewicz z infomacją, że dostawa w drodze i K01 w Gdyni za chwilę będą na półce Smile.

pozdrawiam,
Mo
Sylwester Kocik - 15-02-2019, 11:02
Temat postu:
Hej czy udało Ci się nawiazać przyjazne kontakty z Ł.Piórewiczem ?

z poważaniem S
Marcin Pazio - 15-02-2019, 20:55
Temat postu:
Można zakupić bezpośrednio na stronie włoskiego producenta. Cena taka sama.

Najtaniej gdzie można dostać K01 we wszystkich grubościach to USA.
Koszt od 100-125$ (3/5/8mm). Zakup tylko na miejscu bez wysyłek do Europy.
Monika Brzózka - 28-02-2019, 09:49
Temat postu:
Sylwester Kocik napisał/a:
Hej czy udało Ci się nawiazać przyjazne kontakty z Ł.Piórewiczem ?

Zdecydowanie tak! Super miły kontakt i eksresowa wysyłka - jednego dnia wieczorem zamówienie, fakturka i przelew a przed południem kolejnego kurier z przesyłką.
Mo

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz