Forum Dive Trek Group

SSI - Nowy Instruktor Trener w Polsce

Krzysztof Wnorowski - 01-04-2010, 11:16
Temat postu: Nowy Instruktor Trener w Polsce

Witam,
Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam że dołączyłem do grona Instruktorów Trenerów SSI w Polsce.

Po dość męczącym kursie i kilku miesiącach ciężkiej pracy mogę powiedzieć z dumą że mi się udało !! Smile

Od dziś Centrum Nurkowe Tryton z Gdańska to nie tylko miejsce gdzie można nauczyć się nurkowania i świetniej zabawy!
Teraz to również miejsce gdzie możesz zostać instruktorem i nauczyć się profesjonalnej pracy z przyszłością!
Gorąco zachęcam wszystkich tych którzy myślą o dalszym rozwoju i karierze instruktora.
SSI jest drugą co do wielkości organizacją nurkową na świecie! A jako jedyna w Polsce oferuje swoim instruktorom i kursantom maksymalną ilość materiałów i pomocy naukowych w języku polskim oraz pomoc w prowadzeniu biznesu nurkowego.

Jeśli interesujesz się czym SSI wyróżnia się z pośród innych organizacji i dlaczego jest lepsza od pozostałych, napisz do mnie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Ja dałem się przekonać na nowy system dwa lata temu, dziś wiem że to był strzał w dziesiątkę! Wejdź na stronę www.divessi.com i przekonaj się sam, z resztą pytań pisz do mnie.

Życzę wszystkim samych sukcesów i super nurkowań Smile

Gorąco pozdrawiam
Krzysiek Wnorowski
SSI Instruktor Trener
Konrad Dubiel - 01-04-2010, 11:37
Temat postu:
Nooo, gratulacje!
Adam Frajtak - 01-04-2010, 12:00
Temat postu:
Gratulacje!!
Michał Iwicki - 01-04-2010, 13:17
Temat postu:
Gratulacje Krzysiek!
Marcin Sójka - 01-04-2010, 14:19
Temat postu:
Gratulacje alien
hubert68 - 01-04-2010, 14:22
Temat postu:
Gratulacje salut
klon - 01-04-2010, 19:04
Temat postu:
dobre... salut

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz