Forum Dive Trek Group

CMAS - Nowy system szkolenia KDP CMAS

Marcin Tracz - 11-04-2011, 23:29
Temat postu: Nowy system szkolenia KDP CMAS
Dla zaineresowanych:
http://www.kdp.pttk.pl/
Edwinho - 31-05-2011, 13:09
Temat postu:
Wiem, ze pewnie to co pisze wydaje sie glupie ale nie za bardzo rozumiem tego nowego systemu szkolenia KDP CMAS ;p. Ukonczylem kurs P1 przed koncem 2010r., czyli mam status pletwonurka nocnego, ale nie wiem co oznaczaja te rozwidlenia np. od P1. Te po lewej to sa moje uprawnienia a te po lewej to specjalizacje ktore moge zrobic? Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mi to wyltumaczyl ;p
NightSky - 31-05-2011, 15:07
Temat postu:
Mnie najbardziej zaintrygowała specjalność PZB Płetwonurek w Zestawie Butlowym i aby iść na tą specjalizację trzeba mieć P3 lub P4 stopień zrobiony???? Może mnie ktoś oświecić co to za wiedza tajemna jest omawiana na tym kursie?
mac - 31-05-2011, 17:25
Temat postu:
Edwinho napisał/a:
Wiem, ze pewnie to co pisze wydaje sie glupie ale nie za bardzo rozumiem tego nowego systemu szkolenia KDP CMAS ;p. Ukonczylem kurs P1 przed koncem 2010r., czyli mam status pletwonurka nocnego, ale nie wiem co oznaczaja te rozwidlenia np. od P1. Te po lewej to sa moje uprawnienia a te po lewej to specjalizacje ktore moge zrobic? Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mi to wyltumaczyl ;p


te po prawej od p1 to te uprawnienia które mozesz sobie zrobic
a te pod p1 miedzy p2 to te uprawnienia które musisz posiadac zeby móc robic p2 Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz