Forum Dive Trek Group

TDI - TDI Trimix z Markiem Powellem

milo - 05-10-2011, 20:49
Temat postu: TDI Trimix z Markiem Powellem
Witam,
Istnieje wizja zorganizowania kursu TDI Entry Level / Normoxic Trimix z Markiem Powellem w okolicach pierwszego tygodnia stycznia 2012, najprawdopodobniej na Malcie bądź w Egipcie.

Instruktora raczej nie trzeba przedstawiać...

Wizja jest aktualnie tylko wizją, gdyż potrzeba drugiej (zwariowanej) osoby, która nie ma niczego ciekawszego do roboty w środku zimy.

Ewentualnych chętnych proszę o kontakt Smile.

Serdecznie,
M.

//edited: poprawiłem literówkę Wink.
Slavek - 05-10-2011, 20:55
Temat postu:
w okolicach pierwszego tygodnia stycznia 2011 Mr. Green
Na mnie proszę nie liczyć
Maciej Bulkowski - 06-10-2011, 08:16
Temat postu:
Poprosze wiecej szczegolow.
milo - 06-10-2011, 16:23
Temat postu:
Obawiam się, że zbyt wiele więcej szczegółów raczej nie ma...

Ogólne informacje można znaleźć tutaj.

Dla Marka jest obojętne gdzie odbędzie się kurs - jeśli chodzi o mnie, zależy mi na tym, aby temperatury nie przeszkadzały w nauce (Malta i Egipt zdają się najcieplejszymi miejscami w okolicy w tym czasie. Malta jest tańsza od Egiptu).

Cena: kurs (patrz supra) + koszta instruktora / ilość uczestników.

Serdecznie,
M.
Darek Zadumiński - 08-10-2011, 20:10
Temat postu:
nie jestem instruktorem tmx - więc nie mam w tym co piszę żadnego interesu. Uwierz mi są w Polsce bdb instruktorzy TMX, którym warto zapłacić za kurs. Ruscy mają taką manie wożenia się po świecie na wszelakie kursy u innych nacji.
Jak chcesz mogę podesłać kontakt.
milo - 09-10-2011, 21:28
Temat postu:
Darku... niezbyt jestem pewien jak powinienem odebrać Twój post, w szczególności sugestie jakiś "manii" czy porównań do "Ruskich".

Pozwolę sobie jedynie skwitować krótkim komentarzem: ani nie mieszkam, ani nie nurkuję w Polsce; miałem okazję szkolić się również u świetnych Polskich instruktorów, a to kogo znasz jakoś niezbyt mnie interesuje.

M.
Thomuss - 04-02-2012, 19:35
Temat postu:
Cytat:
Instruktora raczej nie trzeba przedstawiać...


A może trzeba... Very Happy Ja jestem nowicjuszem i gdybyś był uprzejmy napisać coś więcej o nim. Chciałbym zrobić u niego Intro to tech, ale nie znam światka instruktorów w UK.Pozdrawiam
Darek Zadumiński - 04-02-2012, 21:04
Temat postu:
spoko, ważne żebyście w przyszłości robili fajne i bezpieczne nurki.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz