Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Wybór komputera nurkowego
Autor Wiadomość
Andrzej Tabor Płeć:Mężczyzna
Beginning with the end in mind.

Stopień nurkowy: GUE Tech 1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Stopień instruktorski: UKCC Level 3 in Judo
Oznaczenie stage: TABOR
PostWysłany: 24-07-2016, 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przejezyczenie. Przy zmianie jej, czyli glebokosci. Nie chodziło mi o średnią.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysiek Lepski Płeć:Mężczyzna
klasyczny nurek rec

Stopień nurkowy: p1, AOWD
Ilość nurkowań rocznie: 30
Ubezpieczenie: Hestia
PostWysłany: 25-07-2016, 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Korzystam z maresa puck już piąty rok, nigdy mnie nie zawiódł. Pękł mi jedynie plastikowy pasek, który jest rzeczywiście badziewny. Rozgrzany widelec + guma z dwoma supłami załatwił problem Smile Dużym plusem jest łatwa wymiana baterii. Minusem jest wspomniane słabe podświetlenie. Do nurków rekreacyjnych, moim skromnym zdaniem, jest w zupełności wystarczający.
Powrót do góry

Irena Gilwatowska Płeć:Kobieta
Diveress

Stopień nurkowy: TEC50, Full Cave
Stopień instruktorski: OWSI
Ubezpieczenie: AQUAMED
Oznaczenie stage: IRENA
PostWysłany: 31-08-2016, 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:
o tekst niemal żywcem wyjęty z tego co słyszy adept nurkowania od swojego instruktora

hmmm... trochę poczułam się wywołana do odpowiedzi Smile Artur to mój kursant Smile i kompy o których pisze w postach na których robił kurs, to moje kompy Smile łącznie z kultowym 330 Smile
założenie było takie, żeby było póki co możliwie prosto, ale z Nx (choć teraz już większość ma Nx), z podświetleniem i zgrywaniem profili. I tyle.
Bo za "moment" jak już będą twiny stejdże suchary i skrzydła Smile będzie jako gauge backup.
I uważam, że to było słuszna założenie na początek.
I chciałam, żeby możliwie najwięcej przetestował, zanim kupi - nigdy nie namawiam do zakupu czegokolwiek, zanim nie spróbowało się co tak naprawdę pasuje (choć pewnie to mało "marketingowe"....)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Robert Rozmierski Płeć:Mężczyzna
Rozmo

Stopień nurkowy: Cmas - Advntx
PostWysłany: 09-09-2016, 20:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moj pierwszy komp to Gallileo Luna. Na początku był na wyrost. Natomiast z czasem okazał sie bardzo przydatnym urządzeniem nie tylko do monitorowania głębokości a również jako kompas. Duży wyświetlacz, łatwy w obsłudze, w przyszłości możliwość rozbudowy. Digitala też posiadam, natomiast mysle że zaczynając od nowa też bym ten komputer wybrał.
Powrót do góry

Paweł Sarna Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: deep
PostWysłany: 04-12-2017, 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich i sie przyłącze
Mój 1szy komputer to Genz,kupiłem go ok 2 lata temu i nadal mi działa,ani razu mnie nie zawiódł(raz pokazał tylko ze temperatura wody wynosi -100).Jasny i przejrzysty wyswietlacz(teraz oddałem go do wymiany,w serwisie powiedzieli ze jest po gwarancji ale monitorek wymienia mi za darmo)dobrze mi się z nim nurkuje.
Powrót do góry

Krzysiek Lepski Płeć:Mężczyzna
klasyczny nurek rec

Stopień nurkowy: p1, AOWD
Ilość nurkowań rocznie: 30
Ubezpieczenie: Hestia
PostWysłany: 05-12-2017, 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Komputery GENZ niestety, a może i stety, już nie są dostępne w sprzedaży. Nic też nie zapowiada, że cokolwiek nowego ta firma nam zaprezentuje.
Powrót do góry

Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu