Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Bilety lotnicze do Dahab 13.11.2012
Autor Wiadomość
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 08-11-2012, 22:20   Bilety lotnicze do Dahab 13.11.2012 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, w związku ze zmiana priorytetów życiowych mam do odstąpienia dwa bilety lotnicze do Sharm, wylot Warszawa 13.11.2012. Pobyt planowany był na 2 tygodnie, powrót 27.11.2012. Podczas zmiany nazwiska, nowego ewentualnego właściciela możliwość zmiany terminu powrotu na tydzień wcześniej ( dzisiaj jeszcze były miejsca w powrotnym samolocie w terminie, tydzień wcześniej)
Cena odstępnego 1250 zł, plus Ja pokrywam koszty zmiany nazwiska. (Bilety, jako jedne z ostatnich miejsc w tym samolocie, były kupione znacznie drożej)
Możliwość skorzystania z mojej rezerwacji w Red Sea Relax przy Planet Divers.
Wszelkich informacji udzielę pod numerem telefonu 505501501
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 12-11-2012, 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż, nie udało się sprzedać, może uda sie komuś ...sprezentować ?

Jeżeli jesteś wolnym człowiekiem od obowiązków, kochasz nurkowanie i śpisz z uprzężą pod poduszką, a torba spakowana jest jakby co Wink to przekażę bilety komuś za free ( pozostaną jedynie koszty przepisania nazwiska, myślę że to już mała kwota) . Warunek, trzeba stawić się jutro rano do boordingu Rolling Eyes . tak na poważnie , sam nie zjem tego tortu, może komuś się przyda, wiadomo niełatwe czasy, zawsze pomniejszy to znacznie koszt wyjazdu.
Pozdrawiam i zapraszam, trzeba działać szybko salut

_________________
pozdrawiam
Dariusz Dynarzewski
www.sidemountdiving.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 12-11-2012, 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

temat nieaktualny

_________________
pozdrawiam
Dariusz Dynarzewski
www.sidemountdiving.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Monika Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN/SPTGLD
Oznaczenie stage: SUS
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 960
Skąd: koniec świata:)
PostWysłany: 16-11-2012, 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Darek ale poleciał ktoś? Bo może wracając zabrałby skafander Darii?

http://www.divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?p=78897#78897

_________________
Nie bywam usatysfakcjonowana rozumieniem czegokolwiek, ponieważ wiem, że moja zdolność pojmowania może być jedynie nieskończenie małym ułamkiem tego, co chciałabym zrozumieć. (Ada Lovelace; 1815-1852)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin Klimczuk Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: kilka :)
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Polska
PostWysłany: 16-11-2012, 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Darek ale poleciał ktoś?


ech ...
dostałem telefon od kumpla o tym, że Darek oddaje bilety gdzies ok 18, dzwonie do Darka, pytam co i jak juz kalkulując wyjazd i jak ogarnąć urlop, dom, psa - wychodzi na to, że jakby nie liczyć d..a z tyłu czyli nici z wyjazdu ale biletów szkoda ... Zadzwoniłem chyba do 10 różnych znajomych i to tylko takich, którzy przynajmniej teoretycznie mogliby rzucić wszystko i wylecieć w nocy - nikt nie dał rady w tak krótkim czasie, za to za każdym razem było "k... dopiero teraz mi to mówisz !" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 17-11-2012, 02:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoko loko, aby tylko takie straty były Wink
Fakt jest taki, ze wiele osób chciało skorzystać ale praca, obowiązki, zobowiązania, nieublagana żona/mąż ale rownież dla wielu okazało sie to zbyt późnym last minut. Nie mniej dzięki za wiele życzliwych telefonów i szeroko zakrojone akcje wydelegowania zastępstwa za mnie i Monie.
Monika, zadzwonie i spytam ( ekipa wzięła bardzo dużo sprzętu , ledwo zapakowali sie ze sportowym nadbagazem 60 kg, ale jutro dopytam i dam znaka)
Pozdrawiam, Darek

_________________
pozdrawiam
Dariusz Dynarzewski
www.sidemountdiving.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.