Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Ostrzeżenie przed "Księżną Łeby"
Autor Wiadomość
Tomasz Szymański Płeć:Mężczyzna
templarian


Stopień nurkowy: DW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 219
Skąd: Piaseczno KS
PostWysłany: 23-07-2007, 19:21   Ostrzeżenie przed "Księżną Łeby" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie ostrzegam wszystkich zainteresowanych przed rezerwowaniem łódki pod nazwą"Księżna Łeby" Na przełomie lutego i marca dokonałem rezerwacji tej łódki na wrzesień na wyjazd nurkowy.Pan wszystko zapisał prosił o wysłanie meila z rezerwacją i informacjami.Wszystko zrobiłem jak trzeba.Umówilismy się na lipiec żeby wpłacić zaliczkę.Dzwonie do gościa w polowie lipca i słyszę żę pan zapomnial mnie zapisać i na mój termin wpisał już sobie wędkarzy. A ja rezerwację zrobilem na dwa dni włącznie z noclegami. Na moje sugestie że jadnak ja byłem pierwszy i że mieliśmy wszystko dogadane Pan zaczął kombinować że może popołudniu albo do kogoś innego by mnie chętnie odesłał.Generalnie dał mi do zrozumienia że mam pecha i że wędkarze mają pierszeństwo.Cały wyjazd najprawdopodobniej wziął w łeb bo teraz już raczej nie znajdę łódki na ten termin.Trudno jakoś przeżyjemy ale z usług tego Pana więcej nie skorzystam i innym nie polecam.pozdrawiam Tomasz Szymański SCN Dive devil Szczecin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.