Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Wrażenia po 3 Konferencji Technicznej- czy będzie następna..
Autor Wiadomość
midzik Płeć:Mężczyzna


Wiek: 55
Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 98
Skąd: Lublin
PostWysłany: 26-11-2007, 11:47   Wrażenia po 3 Konferencji Technicznej- czy będzie następna.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przejechałem w jedną stronę prawie 600 km, na konferencji byłem, wykładów słuchałem, znajomych i nieznajomych spotkałem, było miło. Czy inni też nie żałują zmęczenia za kierownicą??? Bo ja nie!!! (pomijam zmęczenie związane zwiedzaniem nocnym pub-u….)

W zasadzie zastanawiałem się przez chwilę po co ja to piszę….
Ale po chwili własnej refleksji i oceny wystąpień poszczególnych prelegentów, oceny wysiłku organizacyjnego Tomka Stachury i wspomagającego zespołu, stwierdziłem, że może z tego wyjdzie jakaś ciekawa dyskusja, która przyczyni się do tego, iż organizatorzy obecnej moim zdaniem dobrze zrobionej konferencji, pokombinują jak by tu zrobić następną jeszcze lepszą….



Pzdr

Mirek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Janek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 63
Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 473
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 26-11-2007, 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piszcie proszę piszcie! Niestety nie mogłem być - choć chciałem - więc chociaż z opisów uczestników chętnie dowiem się jak było. I myślę że nie tylko ja - chętnie poczytam o Konferencji....
Pozdroofki
Janek

_________________
No risk no fun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Michał Iwicki Płeć:Mężczyzna
GUE T2


Stopień nurkowy: GUE T2
Wiek: 48
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 575
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 26-11-2007, 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Konferencja super...
Radoslav Husak i jego wyprawa w jaskinie Meksyku powala, do tego Richard Lundgren i film z Gromu na 100 metrach, a na deser filmy Sławka Paćki z komentarzem Roberta Kleina.... rewelacja!!!
Mam nadzieje ze nie jest to ostatnia konferencja!
Chłopaki wielkie podziękowania za organizacje i super atmosfere!!!!
salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Bogen Płeć:Mężczyzna
Bogusław


Stopień nurkowy: Instruktor PADI/IANT
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 1222
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 26-11-2007, 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

midzik napisał/a:
Czy inni też nie żałują zmęczenia za kierownicą??? Bo ja nie!!!

Z cała pewnością nie żałuje. Zresztą chyba nikt ze szczecińskiej " ekipy" nie żałuje. Było ciekawie zarówno " nurkowo" jak i towarzysko.
iwiki napisał/a:
Radoslav Husak i jego wyprawa w jaskinie Meksyku powala, do tego Richard Lundgren i film z Gromu na 100 metrach, a na deser filmy Sławka Paćki z komentarzem Roberta Kleina.... rewelacja!!!

Tu chyba wszyscy są zgodni. Laughing To był bardzo ciekawy pokaz filmów.
midzik napisał/a:
która przyczyni się do tego, iż organizatorzy obecnej moim zdaniem dobrze zrobionej konferencji, pokombinują jak by tu zrobić następną jeszcze lepszą….

Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie kolejna.
Sami organizatorzy prosili aby dać znać co można by zmienić, tak wiec troszkę będę czepialski Wink -
- pokaz sprzętu mógłby odbyć sie w nieco większej sali
- tłumaczenia: może obecność dwóch mikrofonów spowodowałaby mniejsza rotację urządzenia pomiędzy dłońmi mówców scratch


iwiki napisał/a:
wielkie podziękowania za organizacje i super atmosfere!!!!

Przyłączam sie.
Mam nadzieje, że to nie jest Wasze ostatnie słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1259195
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 27-11-2007, 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

8) moje wrażenia z konferencji są następujące: za krótka i za mało czasu na no, aby pogadać ze wszystkimi, z którymi miało się plan porozmawiać. Ale pewnie taki jest "urok" takich spotkań, że trwają weekend... i tego się pewnie zmienić nie da.

Z moich "sugestii" - więcej czysto technicznych tematów. Ale także może jakieś relacje z lokalnych wypraw i przedsięwzięć (pewnie jest się czym chwalić Smile)

Mam nadzieję, że "do następnego razu".

cyclops d'oro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.