Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki hotel w Hurghadzie
Autor Wiadomość
sail Płeć:Mężczyzna
AOWD , Kapitan jachtowy, SP6VWI


Wiek: 71
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 29-12-2007, 19:03   Jaki hotel w Hurghadzie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam .
Mam dylemat bo w październiku 2008 chcę sie wybrać do Hurghady z zona na wczasy ( czytaj nurkowanie ) ale moja małżonaka jest nienurkującą i musze wybrać hotel który zapewni jej niezłe warunki ( rozrywka , basen , drinki , plaża itp) i oczywiście musi być w pobliżu baza nurkowa !. Mam niestety ograniczony fundusz także myślę o hotelu 4 * bo to chyba wytrzyma moja kieszeń.
Proszę podajcie mi propozycje , ponieważ muszę zarezerwować miejsce do końca stycznia ponieważ obejmie mnie znizka 16%.
Poszukiwanie na portalu wakacje czy wczasy nie opowie jak jest naprawdę.
Pozdrawiam
Mirek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
82309
   
Samiec Zmiji Płeć:Mężczyzna
Marek Habior


Stopień nurkowy: GUE Fundamentals
Stopień instruktorski: IANTD Norm TX
Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 110
Skąd: Ursynów
PostWysłany: 29-12-2007, 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna baza jest przy hotelu MAGAWISH, a nazywa sie COLONA salut
Jednak hotel nie jest fajny.

Mozesz wybrac dowolny hotel w H. Kazda przyzwoita baza dowiezie Cie na nurkowania, i dostarczy po, z powrotem do Twojego hotelu, w cenie pakietu.

Zadzwon moze do "Victoria Travel" http://www.victoriatravel.pl
Przedstaw im swoje oczekiwania.
Maja dobra orientacje w H, i nie powinni wsadzic Cie na mine.

Na tym forum jest tez kilku Hurgadzkich lokalesow, Mr. Green moze oni podpowiedza jakis hotel?

pozdrawiam
sz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 30-12-2007, 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mhm.... trudno jest komuś doradzić hotel, bo każdy ma swoje zapatrywania. Jako, że nie mieszkałam nigdy w hotelu w Hurghadzie 8) Mr. Green moge jedynie ze słyszenia polecić w okolicy: Alladin, Alibaba, Coral Beach, Hilton Long Beach, Steigenberger (ale to chyba droższy hotel jest), Dana Beach, Coral Sea, Hostmark Grand Seas, sieć hoteli Albatros (Beach, Resort), Desert Rose.

Tyle na początek - jeżeli wybierzesz jakiś hotel daj znać mailem to mogę napisać gdzie jest położony, czy jak w rzeczywistości wygląda (czy jakowyś remont się tam nie odbywa czy inne podobne prace budowlane w okolicy Mr. Green )

cyclops d'oro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
orzech Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 02-01-2008, 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdy już wybierzesz hotel, to zlokalizuj go na mapie miasta, a potem skok na:
google maps
zwiększ
tam sobie detalicznie zweryfikujesz doniesienia o "ogromnej plaży, do której jest 4,5 metra piechotą - tuż za rogiem, bliskości/dalekości od centrum" etc.

o.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.