Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Wózek do twina
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 06-01-2008, 09:10   Wózek do twina Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.

Mając na uwadze, że chodzi mi się nie najlepiej, jedna ręka słaba i inne okoliczności mnie nękające Rolling Eyes ...
...kupię wygodny wózek do twina/twinów.
Wielkość nie ma większego znaczenia, istotniejsze jest to, że nie będę umiał przyasekurować zestawu tak, jak jest to czasem wymagane przy lekkich wózkach składanych, więc musi być wygodny.

Będę chciał pomóc sobie tym wózkiem również w przewożeniu zestawu już złożonego do wody.

Jeżeli macie gdzieś w piwnicy/garażu/rupieciarni coś sprawdzonego w takich warunkach, a jakoś nie jest potrzebne - chętnie wymienię na stosowną ilość środków płatniczych, albo stosując wyrafinowaną technologię typu "przelew" Wink.

Jeżeli ktoś nie ma, a mógłby wskazać miejsce zakupu stosownego rydwanu pod mojego twina - wdzięczny będę...


Wojtek




Wózek kupiłem, a ciekawą dyskusję o tym jaki pojazd wybrać przeniosłem do tego tematu
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.