Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Butle TOP VIP LINE już są !
Autor Wiadomość
offshore Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: jakis jest
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 162
Skąd: ...
PostWysłany: 11-02-2017, 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomasz Wciórka napisał/a:
wskazana butla nie jest niczym innym niż zwykła butla, która ładnie wygląda, to tak jakby do komarka 50 cm3 założyć owiewki z R1.

Daj spokuj...Nie rozumiesz że to nie jest produkt dla biedaków? Więc nie oburzaj sie że drogie itp. Sa zegarki za bańkę ziela i też powiesz że to przecież tylko zegarek i choćby był cały ze złota to wartośc kruszcu to tylko ułamek ceny itp? Zrzędzisz jak moi znajomi którzy nie potrafią zrozumieć tego jak ja moge kupowac nowe auta z salonu i jaki jestem głupi i od razu wyliczają ile trace.....Nie wszystko jest dla każdego i nie ma co się oburzać ani szukać dziury tam gdzie jej nie ma.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 20-02-2017, 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Kosmalski napisał/a:
Jak zwykle są osoby które mają problem z ceną


Bardzo chętnie skręciłbym sobie zestaw 2x12 na takich butlach. Od dawna marzę o tym, żeby mieć błyszczący, chromowany twinset, z wygrawerowanym na każdej butli logo mojej ukochanej od 1993 roku gry:



Jedna rzecz niestety mocno mnie blokuje - i rzeczywiście jest to cena. Obawiam się, że nie będę w stanie znaleźć do tych butli wystarczająco drogiego manifoldu Sad

Co do krytyki ciężaru - dla mnie większy ciężar butli jest w tym przypadku dużą zaletą. Ponieważ standardowy balast z ołowiu byłby na takich butlach nieco nie na miejscu, mam już odłożoną gotówkę na kilka kilo osmu. Metal ten ma dwa razy większą gęstość niż ołów, więc kostki balastowe są znacznie bardziej eleganckie - niestety w zakupie wychodzi trochę drożej niż ołów, więc większa waga butli jest w tym przypadku całkiem ok.

@Piotr: na fejsie umieściłeś takie zdjęcie, pokazujące grawer:



Czy dałoby się zrobić logo z DOOMa na butlach wysoko, zaraz za miejscem, gdzie kończy się krzywizna, żeby tuż nad gumowymi stopami na dole zmieściły się jeszcze napisy TOP i VIP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   

Stopień nurkowy: IAOWD
PostWysłany: 21-02-2017, 13:04   

Oczekuje na akceptację
Powrót do góry
 
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 61
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 21-02-2017, 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:
kilka kilo osmu. Metal ten ma dwa razy większą gęstość niż ołów, więc kostki balastowe są znacznie bardziej eleganckie


Sądzę, że mógłbyś przemyśleć ponownie kwestie materiałowe. Proponuje jednak iryd - gęstość ta sama, a zawsze będzie możliwość umieszczenia w Sevres po Paryżem obok wzorca metra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Jarek Andrzejewski Płeć:Mężczyzna
Jarek Andrzejewski


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ilość nurkowań rocznie: 41
Oznaczenie stage: PTJA
Pomógł: 51 razy
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 2707
Skąd: Łódź
PostWysłany: 21-02-2017, 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam, osm jest co prawda ciężki, ale myślę, że do takich butli lepiej pasowałby balast z innego metalu 19,3 razy cięższego od wody: złota. Osm jest szlachetny, ale czy nieco nie zbyt tani do takich butli?

_________________
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.