Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Doradzcie z nurkowaniem :)
Autor Wiadomość
izza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 10-04-2008, 11:14   Doradzcie z nurkowaniem :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Wink mam pytanko chce zrobić dla męża taki prezent i zabrać go na takie nurkowanie dla amatorów. On zawsze mówił ze by chciał spróbować sie w nurkowaniu tylko nie wiem od czego zacząć. Pomysł przyszedł mi do głowy z tej stronki http://www.wyjatkowyprezent.pl/pl/prezenty-woda/ ale chce sie poradzić ekspertów czyli was Wink co o tym myślicie? Sorki jak pisze nie do tego działu Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 10-04-2008, 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pomysl super, ale niekoniecznie w takim wykonaniu. Podzwon po okolicznych sklepach oraz klubach nurkowych - na pewno znajdziesz miejsce, gdzie zaoferuja ci t.zw. "Intro" gratis. I koniecznie, koniecznie nie puszczaj meza samego - musisz isc z nim Smile.

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 10-04-2008, 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witaj.

Nawet nie wiedziałem, że można w sieci kupić taki prezent... Rolling Eyes
Pomińmy (czasowo) kwestię "dostawcy usługi".

Z dużym prawdopodobieństwem chodzi o tzw. "intro nurkowe" w wersji basenowej.
Pomysł fajny, albo raczej lepszy niż kolejny krawat Wink, bo daje mężowi możliwość zbliżenia się do nurkowania, a to może go później rozochocić -> kurs nurkowy -> rozmowy tylko o nurkowaniu -> różne kawałki sprzętu nurkowego, których nie wolno dotykać walające się po całym domu -> mąż znika pod wodą w każdy weekend -> hm... może lepiej kupić krawat Wink ?

Tak na poważnie przeglądnij ten kawałek naszej www - zwróć szczególną uwagę na "listę chorób", których występowanie wymaga od kandydata nawet na próbne nurkowanie, konsultacji z lekarzem.


Pozostaje mężowi pogratulować żony Smile.


Wojtek



PS.
Warto sprawdzić czy mąż potrafi pływać Shocked - jeżeli tak, to nurkowanie wychodzi zwykle fajniej. Jeżeli nie - nie stresowałbym go -> jednak krawat Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 10-04-2008, 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
...a to może go później rozochocić...


Dlatego:

martin napisał/a:
I koniecznie, koniecznie nie puszczaj meza samego - musisz isc z nim


W przeciwnym wypadku moze tak fajny prezent skonczyc sie rozwodem Wink

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
izza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 10-04-2008, 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hihi mąż jest zdrowy jak ryba i też dobrze pływa hihi ale rym Razz A nie puszcze go samego bo tez chce z nim po nurkowac bounce będę dzwonić Very Happy jak był by gratis to uuu bomba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 10-04-2008, 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nurkowanie wprowadzające na basenie może faktycznie rozochocić, pokazuje przede wszystkim że nurkowanie to nie taka straszna sprawa, jednak nic się w basenie nie zobaczy.
Intro można też zrobić latem w jeziorze albo w którymś z popularnych miejsc takich jak Zakrzówek czy koparki.
Znam kilka osób, które odbyły takie nurkowania wprowadzające (intro dive) w Egipcie i są nadal pod dużym wrażeniem tego co zobaczyli pod wodą. Wtedy naprawdę można się zarazić nurkowaniem.

Oczywiście jak sie mężowi nie spodoba zawsze możesz mu zafundować więcej adrenaliny w powietrzu. Mnie szczególnie podoba się ten pomysł Smile Smile

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
izza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 11-04-2008, 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hey w końcu zrobiłam tak od koleżanki mam na miar na ludków wiec na bank będziemy nurkować. I kupiłam lot szybowcem na tej stronce cheers hihi dzięki za rady i za pomoc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
izza Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 24-04-2008, 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hey Smile I po pierwszym nurkowaniu Very Happy zaje... hihi fajne uczucie mąż tak samo happy planujemy jeszcze w maju na jakiś otwarty akwen wyskoczyć, naprawdę super sport.
Pozdrawiam wszystkich :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Robert U. Płeć:Mężczyzna
nurasek doskonaly


Wiek: 53
Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 46
Skąd: Stargard/Hamburg
PostWysłany: 30-04-2008, 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

izza napisał/a:
naprawdę super sport.
:*


Niemozliwe i kto by pomyslal.........? jak najbardziej gratuluje wyboru. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1173384
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.