Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakupy w deepstop.de
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-05-2008, 11:29   Zakupy w deepstop.de Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.

Do tej pory byłem zadowolony z tego serwisu.
Transakcje odbywały się szybko, solidnie i w przystępnych cenach... aż tu naraz...

Ponad 3 tygodnie temu zamówiłem w deepstopie na twina w "specjalnej wersji" (ocynkowane, nieco dłuższe butle) + dedykowany balast. Jako, że wcześniej kupowałem dokładnie te same zestawy, wiedziałem, że czasem zdarzało się, że po złożeniu zamówienia, butle były wysyłane do cynkowania i dopiero wtedy wysyłane do zamawiającego. Dawało to ok 1 tygodniowy poślizg. Przyjąłem, że założenie "wyślą w przeciągu 10 dni" jest całkowicie pewne i wg takiego terminu mogę planować to i owo.
Przy ostatniej transakcji napisałem do Hansa już przy zamówieniu, że zależy mi na jak najszybszej realizacji (wyjazdy, plany itp.) - odpisał, że butle wyjdą ASAP, więc spokojnie zagłębiłem się w lekturze "Nurkowania w weekend". Po 10 dniach napisałem ponownie z zapytaniem o nr przesyłki - odp. "musieliśmy wysłać obejmy do polerowania" przesyłka wyjdzie w przeciągu 2-3dni, ale jeżeli chcę niepolerowane, to wyjdzie "od ręki". Odpowiadam, że zaczekam. Po kolejnym tygodniu, kolejne pytanie i odp. "firma V4Tec ma wolne i niestety nic na to nie poradzą".

Czekając na koniec wakacji w V4Tec, czekam też na mojego twina z obejmami jak lustra... Wink


Wojtek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 14-05-2008, 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale co autor tego watku chcial nam przez to powiedziec?

U Hansa kupowalem do tej pory pare razy. Zawsze w przeciagu jednego dnia dostawalem potwierdzenie lub telefon, jesli zamowiony sprzet byl "nie na stanie".

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-05-2008, 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

martin napisał/a:
Ale co autor tego watku chcial nam przez to powiedziec?


ano to, że podobnie jak Ty:
martin napisał/a:
U Hansa kupowalem do tej pory pare razy. Zawsze w przeciagu jednego dnia dostawalem potwierdzenie lub telefon, jesli zamowiony sprzet byl "nie na stanie".


Tymczasem teraz okazuje się, że nie tylko nie otrzymałem informacji o tym, że coś nie gra, ale dostałem takie, które pokrzyżowały mi skutecznie 2x plany nurkowe - więc postanowiłem się poskarżyć wszystkim jaki ten Hans niedobry i jaka straszna niesprawiedliwość mnie spotkała Wink.

Na poważnie: zaskoczony byłem brakiem informacji i niedokładnymi, spóźniającymi się odpowiedziami.

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 14-05-2008, 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Na poważnie: zaskoczony byłem brakiem informacji i niedokładnymi, spóźniającymi się odpowiedziami.


Niemcy swietuja. Pierwszy weekend Maja byl dlugi, poprzedni byl dlugi i nastepny jest dlugi...

Na stronce sklepu jest mozliwosc sprawdzenia statusu swojego zamowienia - korzystales?

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-05-2008, 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niemcy swietuja


No i w zasadzie to jest odpowiedź, którą powinienem dostać od Hansa - byłoby znacznie prościej Smile.
Dzięki za info.

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-05-2008, 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Minęły 2 godziny...
...i napisz tu człowieku o nieszczęściu, a uszczęśliwią Cię od razu Shocked :
właśnie dostałem info, że sprzęt dotrze do mnie w najbliższy poniedziałek...


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 14-05-2008, 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
że sprzęt dotrze do mnie w najbliższy poniedziałek...

Nie chwal dnia przed zachodem slonca Razz poczekaj do poniedzialku Smile

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-05-2008, 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee... myślisz, że Hans mógłby tego... Liar

Think może masz rację?
eh... no dobra Niemcy mają 3 długi łikent, rodacy nurkują, a ja zaczekam do poniedziałku Boo hoo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 20-05-2008, 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...no i poczekałem Twisted Evil

Twin przyszedł i wypełnił okolicę swoją ocynkowatością... bounce
W radosnych pląsach zacząłem przeszukiwać karton w poszukiwaniu balastu, który zamówiłem razem z twinem... szukałem, szukałem...

...i znalazłem - odręczny wpis na fakturze "balast dojdzie w następnej przesyłce" Think



Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Michał Iwicki Płeć:Mężczyzna
GUE T2


Stopień nurkowy: GUE T2
Wiek: 48
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 575
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 20-05-2008, 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Martin pewnie napisze zaraz że siwiętowali, mają kaca i pewnie dlatego nie włożyli. Nie dzwonili bo im telefony wyłączono.

_________________
Friendship is like pishing your pants, everyone can see it, but only you can feel the true warmth.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 20-05-2008, 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

iwiki napisał/a:
Martin pewnie napisze zaraz że siwiętowali, mają kaca i pewnie dlatego nie włożyli. Nie dzwonili bo im telefony wyłączono.


Hehe Smile ale jedna "wpadka" jeszcze nie swiadczy zle... ja co prawda nic tam nigdy nie kupowalem, ale slyszalem same pozytywne opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Michał Iwicki Płeć:Mężczyzna
GUE T2


Stopień nurkowy: GUE T2
Wiek: 48
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 575
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 21-05-2008, 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

robertg napisał/a:
slyszalem same pozytywne opinie

zgadza sie. ja kupowalem i musze powiedziec ze nigdy nie mialem problemu, ale moze podejscie sprzedajacego sie zmienia, a moze poprostu mieli zly dzien. jak ktos mnie pyta to zawsze polecam ten sklep.

_________________
Friendship is like pishing your pants, everyone can see it, but only you can feel the true warmth.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 21-05-2008, 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Daleki jestem od skreślenia deepstopa z listy ulubionych sklepów. Mimo wszystko dziwnie się czuję kiedy jego ekipa 3 x zmienia mi plany nurkowe, mogąc załatwić wszystko jednym mailem w stylu "nie ma butli" czy "nie ma balastu". Co ciekawe poprzednio tak właśnie było - zawsze wiedziałem kiedy mogę się spodziewać czegoś, czego akurat nie było na stanie...

Sklep trafia u mnie do działu "zakupy z niespodziankami" Wink


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Te_Pe Płeć:Mężczyzna
Tomasz Połys


Stopień nurkowy: IANTD nTMX
Pomógł: 10 razy
Wiek: 62
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 339
Skąd: Kraków
PostWysłany: 21-05-2008, 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:

Sklep trafia u mnie do działu "zakupy z niespodziankami" Wink


Wojtek


mnie zrobili inny numer:

wysłali paczki do Krakowa.

ale tego koło Rostocku - 1000km różnicy Wink

drugi raz też.

za trzecim się poprawili - weezla zamówiłem w środę o 20tej, w sobotę już w nim pływałem....

Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4705107
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 26-05-2008, 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żeby zamknąć temat (przynajmniej z mojej strony Smile ) . W ubiegłym tygodniu po kolejnym mailu do Hansa z nieśmiałym dopiskiem, że jestem nieco dysapintyd, otrzymałem odpowiedź w krótkich, żołnierskich słowach: ich szuldigung for spóźnienie - przesyłka będzie w przyszłym tygodniu rendeer

...no i jest - dobry, bo niemiecki Wink ołów dotarł do mnie dziś o poranku.
Od chwili złożenia zamówienia, do jego realizacji minęło blisko 1,5 miesiąca Confused .

Mam nadzieję, że to mocno jednorazowa wpadka i kolejne zamówienia będą się działy całkiem normalnie.


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.