Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
SANTI, Agir, Salvo - trzy w jednym
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 12-08-2008, 17:08   SANTI, Agir, Salvo - trzy w jednym Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej
Poniżej treść listu od Tomka Stachury - właściciela SANTI:

Cytat:
Witam wszystkich

Milo mi poinformowac wszystkich ,ze wraz z Firma Salvo oraz Agir postanowilismy powolac do zycia grupe SASdiving

Grupa ta, zajmowala się będzie wspolna promocja produktow firm SANTI, AGIR oraz SALVO na rynkach Europejskich

Wobec tego z dniem 01 wrzesnia 2008 jako firma Santi zyskujemy status przedstawiciela firm Salvo oraz Agir na rynku Polska, Niemcy , Benelux oraz Austria

W ciagu nastepnych dni przeslemy do wszystkich naszych dilerow cennik wyrobow SASdiving , oraz pare szczgolow nt udogodnien we wspolpracy

Z dniem 01 wrzesienia likwidujemy nasz sklep internetowy i jednoczesnie konczymy sprzedaz detaliczna naszych wyrobow

Od tego dnia produkty Santi oraz calej grupy SASdiving będą dostepne tylko po przez naszych dilerow


Niebawem nastepne szczegoly -)

Pozdrawiam


Tomek Stachura
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Beeker Płeć:Mężczyzna
D-Diver


Wiek: 54
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 517
Skąd: Lublin
PostWysłany: 12-08-2008, 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał/a:
z dniem 01 wrzesnia 2008 jako firma Santi zyskujemy status przedstawiciela firm Salvo oraz Agir



Wojtek napisał/a:
likwidujemy nasz sklep internetowy i jednoczesnie konczymy sprzedaz detaliczna naszych wyrobow


hmm ...
to kto tu na kogo kupił wyłączność?

_________________
Pozdrawiam
Piotr "Beeker" Braune
diabetesdivers.com
Klub Płetwonurków PASKUDA przy Politechnice Lubelskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 12-08-2008, 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jaki wplyw bedzie mial ten zabieg na ceny?

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
WolfEeel Płeć:Mężczyzna
Skype: marcin-k2010


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 114
Skąd: Pickering, Canada
PostWysłany: 13-08-2008, 04:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I jaki wplyw bedzie mial ten zabieg na ceny?


do gory panie do gory ! Smile

zreszta widac to po cenach u dystrybutora na Ameryke Polnocna www.santiusa.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19130074
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 13-08-2008, 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O podwyżce w SANTI mówiło się już dosyć długo - to czy tak będzie, zależeć będzie pewnie od dealerów (skoro to oni mają być końcowym, a zarazem jedynym kontaktem na linii producent-klient).

Z tego co mi wiadomo nastąpi rozbicie cen na poszczególne usługi (skafander z rozmiarówki klasycznej, szyty na miarę, przyszycie kaczuszki itp).

Osobiście interesuje mnie inna sprawa: w Polsce powstaje serwis Salvo mający obsługiwać docelowo całą Europę - zastanawiam się czy uda się utrzymać jego znaną z US. jakość...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Sebastian Budek Płeć:Mężczyzna
sebek

Stopień nurkowy: jest
Oznaczenie stage: sebek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 46
Skąd: Polska
PostWysłany: 13-08-2008, 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...no cóż, dla mnie jedną z zalet Santi była właśnie możliwość osobistego, bezpośredniego kontaktu. Rozmuniem rozwój i ukierunkowanie na potrzeby innych rynków ale trochę szkoda.
Sebastian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
kulas Płeć:Mężczyzna
PADI-IANTD-TDI-ACUC-NACD


Stopień nurkowy: Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: AK
Pomógł: 4 razy
Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 429
Skąd: Ottawa Ontario
PostWysłany: 13-08-2008, 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WolfEeel napisał/a:
zreszta widac to po cenach u dystrybutora na Ameryke Polnocna www.santiusa.com


Zastanawialem sie jakies rok temu czy niekupic Santi niebylo zadnego dilera w Kanadzie wiec wybralem Bare Trilam HD Tech Dry owiele tanszy u nas z porownaniem z Santi US a na przymiarke i poprawki do Polski troche daleko Smile (z kieszeniami i szelkami zmiescilem sie w $ 1500 po podatku)

Ciekawe ile ich sprzedali w US bo ceny troche wysokie jak na malo znana tutaj firme na tym kontynencie.

_________________
Pozdrawiam

Adam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
WolfEeel Płeć:Mężczyzna
Skype: marcin-k2010


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 114
Skąd: Pickering, Canada
PostWysłany: 13-08-2008, 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kulas napisał/a:
Zastanawialem sie jakies rok temu czy niekupic Santi niebylo zadnego dilera w Kanadzie wiec wybralem Bare Trilam HD Tech Dry owiele tanszy u nas z porownaniem z Santi US a na przymiarke i poprawki do Polski troche daleko Smile (z kieszeniami i szelkami zmiescilem sie w $ 1500 po podatku)

Ciekawe ile ich sprzedali w US bo ceny troche wysokie jak na malo znana tutaj firme na tym kontynencie.


Z Santi zamawialem ocieplacz w zeszlym roku, ale.....


Wtedy jeszcze kontaktowalem sie bezposrednio z firma, glownym atutem SANTI bylo to ze ocieplaczy byl szyty na miare za rozszdna cene. Jezeli mial bym placic w tej chwili cene jaka wola sobie SantiUSA, to wybral bym DUI, DC albo cos innego.

O cenie skafandrow lepiej nie wspominac. Za podobna kase kupisz DUI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19130074
   
kulas Płeć:Mężczyzna
PADI-IANTD-TDI-ACUC-NACD


Stopień nurkowy: Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: AK
Pomógł: 4 razy
Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 429
Skąd: Ottawa Ontario
PostWysłany: 13-08-2008, 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O cenie skafandrow lepiej nie wspominac. Za podobna kase kupisz DUI


Dlatego mozna im zyczyc powodzenia w sprzedazy skafandrow w Ameryce Polnocnej.
Produkt napewno jest bardzo dobry ale konkurencja ogromna.

Ocieplacz przedstawiciel Bare dozucil mi zadarmo Hi Loft Polarwear Extreme Very Happy
ale to bylo podczas demo day i warunek byl ze kupie w ten dzien skafander.

_________________
Pozdrawiam

Adam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
kapusta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 83
Skąd: DC
PostWysłany: 16-08-2008, 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WolfEeel napisał/a:


O cenie skafandrow lepiej nie wspominac. Za podobna kase kupisz DUI



ale Santi jest suchy, a DUI - Dry Until Immersion...

bardzo kocham mojego Duia, ale sucho to w nim się zrobiło od czasu, kiedy wysłałam go do przeserwisowania do Santi (serwis Duia jakoś sobie z przeciekaniem nie poradził)

pozdrawiam,
kapusta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
WolfEeel Płeć:Mężczyzna
Skype: marcin-k2010


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 114
Skąd: Pickering, Canada
PostWysłany: 17-08-2008, 03:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kapusta napisał/a:
ale Santi jest suchy, a DUI - Dry Until Immersion...

bardzo kocham mojego Duia, ale sucho to w nim się zrobiło od czasu, kiedy wysłałam go do przeserwisowania do Santi (serwis Duia jakoś sobie z przeciekaniem nie poradził)

pozdrawiam,
kapusta


?? Widzac mialas pecha. Moj jest suchy i zaden z moich zanjomych nurkujacy w DUI nie ma tez problemow. Za tio o cieknacych wyrobach firmy SANTi bylo dos juz sporo napisane na FN, ale moze sie cos zmenilo na leprze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19130074
   
arturb Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 18
Skąd: Szczerców / łódzkie
PostWysłany: 17-08-2008, 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WolfEeel napisał/a:
?? Widzac mialas pecha. Moj jest suchy i zaden z moich zanjomych nurkujacy w DUI nie ma tez problemow. Za tio o cieknacych wyrobach firmy SANTi bylo dos juz sporo napisane na FN, ale moze sie cos zmenilo na leprze.

ja muszę pochwalić firmę santi, od miesiąca jestem posiadaczem espace oraz ocieplacza i muszę przyznać, że wszystko jest super.nic nie cieknie, żadnych zabaw typu garnek czy butelka (manszety idealnie leżą), kaptur bomba. zamówienie zrealizowane przed czasem.
pozdr
Artur
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
kapusta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 83
Skąd: DC
PostWysłany: 17-08-2008, 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WolfEeel napisał/a:
kapusta napisał/a:
ale Santi jest suchy, a DUI - Dry Until Immersion...

bardzo kocham mojego Duia, ale sucho to w nim się zrobiło od czasu, kiedy wysłałam go do przeserwisowania do Santi (serwis Duia jakoś sobie z przeciekaniem nie poradził)

pozdrawiam,
kapusta


?? Widzac mialas pecha. Moj jest suchy i zaden z moich zanjomych nurkujacy w DUI nie ma tez problemow. Za tio o cieknacych wyrobach firmy SANTi bylo dos juz sporo napisane na FN, ale moze sie cos zmenilo na leprze.



no popatrz, to mamy zupełnie inne doświadczenia - ja nie znam nikogo, komu Dui by nie ciekł (choć oczywiście nie twierdzą, że znam wszystkich użytkowników Duia), a nasi florydzcy znajomi przerzucili się z Dui na Santi z dużą ulgą; Duie musieli wymieniać po dwa razy rocznie, bo niefajnie nurkuje się w sicie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Bogen Płeć:Mężczyzna
Bogusław


Stopień nurkowy: Instruktor PADI/IANT
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 1222
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 17-08-2008, 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kapusta napisał/a:
no popatrz, to mamy zupełnie inne doświadczenia


Każdy ma własne doświadczenia. SANTI nie jest doskonałe. Zaliczało i nadal zalicza "wpadki".
Mniejsze lub większe jak każda firma.
Każdy z nas indywidualnie podejmuje decyzje o wyborze danego SS- zwłaszcza jak producentem jest dobry znajomy...

_________________
pozdrawiam

Bogen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1259195
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 17-08-2008, 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kapusta napisał/a:

no popatrz, to mamy zupełnie inne doświadczenia - ja nie znam nikogo, komu Dui by nie ciekł (choć oczywiście nie twierdzą, że znam wszystkich użytkowników Duia),

dokładnie policzyłem i znam 7 osób które mają DUI pewnie to mniej niż Ty znasz Ale nikomu z nich nic nie cieknie żeby nie było że wszystkie te skafanderki są nówkami czy cóś to akurat dziś poszwendaliśmy się z kolegą po zalanej (ciasnej) kopalni na DŚ jego suchaczyk ma coś z 10 lat i nic.. czary jakieś ?

ps. w sumie to ja pechowiec jestem i moja opinia jest niemiarodajna bo mi automaty nie zmarazaja kolowrotki rąk mi nie wciągają i suchacze nigdy mi nie ciekną ani te z Bare ani Eques a nawet nie znam osobiscie nikogo komu przeciekalby Santi. A nawet worek H nie chcial mi sie zmechacic Sad

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.