Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
SANTI, Agir, Salvo - trzy w jednym
Autor Wiadomość
kapusta Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 83
Skąd: DC
PostWysłany: 17-08-2008, 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bogen napisał/a:

Każdy ma własne doświadczenia. SANTI nie jest doskonałe.
Każdy z nas indywidualnie podejmuje decyzje o wyborze danego SS- zwłaszcza jak producentem jest dobry znajomy...



nie twierdzę, żę Santi jest doskonałe, ani że Dui jest beznadziejny - po prostu znam znacznie więcej osób, które mają / miały problemy z Duiem niż z Santim

jak czytam Wasze odpowiedzi, to mam wrażenie, że podejrzewacie mnie o jakieś nachalne promowanie Santi, więc może jeszcze raz podkreślę to, co napisałam na samym początku - ja pływam w Dui i strasznie go lubię; lubiłam go nawet wtedy, kiedy jeszcze ciekł, tj. przed serwisem w Santi, a teraz go lubię jeszcze bardziej :- )

do zaangażowania się w tę dyskusję skłaniła mnie nie sympatia do Tomka Stachury, ale tekst "za taką cenę to można Dui kupić", który sugeruje, że Santi i Dui to dwa różne segmenty jakościowe (na niekorzyść Santi) - a tak po prostu nie jest

li i jedynie

pozdrawiam,
ik
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
WolfEeel Płeć:Mężczyzna
Skype: marcin-k2010


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 114
Skąd: Pickering, Canada
PostWysłany: 18-08-2008, 00:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kapusta napisał/a:
do zaangażowania się w tę dyskusję skłaniła mnie nie sympatia do Tomka Stachury, ale tekst "za taką cenę to można Dui kupić", który sugeruje, że Santi i Dui to dwa różne segmenty jakościowe (na niekorzyść Santi) - a tak po prostu nie jest


Gwoli sprostowania....

Stwierdzenie "za taka cene mozna DUI kupic" jest jak najbardziej stosowne gdyz jest to firma uwazana na tym rynku za lidera (slusznie czy nie, to juz inna dyskusja)

W tym samym watku masz porownalna rozpietosc cen. Za Bare-a dasz $1,600 za DUI $2,600, miedzy jednym a drugim zmiesci sie cenowo jeszcze USIA, Whites, Diving Concepts, DiveRite, Pinnacle, Viking etc. Sa to firmy ktore od wielu wielu lat sa znane w Stanach i Kanadzie. Wiec jezeli skafander SANTI, firmy ktora jest na tym rynku praktycznie nieznana ,kosztuje tyle samo co firm ktore maja wyrobina pozycje od 30+ lat jest to dosc ciekawe. Do tego serwis DUI czy DC jest w "kalafiorni", Bare i Whites w Vancouver, czyli praktycznie na miejscu.

Czas pokarze czy SANTI odniesie tu sukces czy nie. Mam nadzieje ze tak.

Acha, nigdzie nie napisalem ze SANTI to badziew, sam mam ich ocieplacz i nie nazekam. Wiec lepiej jeszcze raz przeczytaj co skonilo mnie od zakupow w SANTI.. Obecne zmainy w firmie to 180 stopni od tego co do tej pory bylo ich glownym atutem w stosunku do innych producentow.

I to by bylo tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19130074
   
Marek Cacaj Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tmx, Cave and Wreck
Stopień instruktorski: IANTD IT, TMX, Cave
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 399
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 18-08-2008, 09:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko nadzieje że serwis Santi w Polsce bedzie dalej taki dobry, zazwyczaj firmy gdy się rozrastają, łączą zaczynaja zapominac o kliencie. Powstają jakieś dziwne infolinie 0800 gdzie trzeba wisiec godz na słuchawce i odsłuchiwac nagranych komunikatów.

_________________
Marek Cacaj
www.born2dive.pl
www.gryfbaltic.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 18-08-2008, 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał/a:
Ja mam tylko nadzieje że serwis Santi w Polsce bedzie dalej taki dobry, zazwyczaj firmy gdy się rozrastają, łączą zaczynaja zapominac o kliencie. Powstają jakieś dziwne infolinie 0800


Zawodowo zajmuję się budowaniem dystrybucji produktów i rozwijaniem sprzedaży i w kontekście tych doświadczeń nie dramatyzowałbym. Często jest tak jak napisałeś ale najczęściej korzyści osiągają zarówno producent jak i konsument i co bardzo ważne ( żeby nie napisać najważniejsze) produkt. Sam zrób test i zaobserwuj przez kilka kolejnych wyjazdów ( pod warunkiem że to nie będzie Dir Fundamentals prowadzony przez Wojtka Smile ) jakich firm szpej jest najczęściej używany przez nurków? (używany czytaj kupowany) Zapewne okaże się że "wszędzie" widać Mares, Scubapro, Cressi, Technisub, Aqualung, Scubatech. Jednym z elementów dla których tak jest jest właśnie sposób dystrybucji. Może to być zaskakujące ale najwięcej szpeju kupują początkujący nurkowie którzy decyzję o zakupię podejmują przy półce w sklepie nurkowym w oparciu o opinię sprzedawcy (często jednocześnie ich instruktora) Wbrew temu co może nam się wydawać niewielu nurków odwiedza fora nurkowe.
Jeżeli 3in1 się powiedzie co mniej więcej stanowi 50:51 szans to jest szansa że na rynek trafi więcej lepszych produktów, producenci zajmą się tym na czym się znają najlepiej a w przyszłości dzięki wzrostowi sprzedaży zainwestują w coraz nowsze technologie oraz będzie ich stać na utrzymanie jakości obsługi na obecnym poziomie.

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.