Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zguba i poszukiwania...
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-04-2006, 08:15   Zguba i poszukiwania... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podczas naszego ostatniego pobytu w Polsce sporo żeśmy się przemieszczali - część naszych bagaży wędrowała za nami wysyłana pocztą i innymi kurierami.

W efekcie nie potrafimy się doszukać kilku drobiazgów, które pewnie zostały w którymś z miejsc naszego pobytu...

Dokładniej chodzi nam o:

-klej do manszet (srebrna metalowa butelka o pojemności niespełna 0,5l zakręcana dużą metalową zakrętką wraz z małą szklaną w której był utwardzacz...)

-zestaw bielizny aktywnej: gacie i bluza w kolorze czarno-szarym w rozmiarze XL (tak, tak to ja zgubiłem własną bieliznę pig - wogóle to kupa wstydu, bo Tomek Stachura specjalnie przywiózł nowy komplet, a ja posiałem go zanim zdążyłem się w nim zanurzyć - i zrób tu teraz test... )


Podejrzewamy, że graty utknęły gdzieś pomiędzy Krakowem, Gorzowem, a Warszawą... - pytanie gdzie? Ciągle coś przysyłaliśmy, tyle, że nie bardzo pamiętamy co do kogo... Embarassed


Jeżeli ktoś z Was napotkał ślad powyższych prosimy o zakapowanie - podejmiemy starania związane z wywiezienim ich za granicę Smile


Znalazcy grozi nagroda w postaci co najmniej posta z podziekowaniami Rolling Eyes
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
KrzyHo Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: AdvNX/Dir-F
Wiek: 55
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 446
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 13-04-2006, 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
-klej do manszet (srebrna metalowa butelka o pojemności niespełna 0,5l zakręcana dużą metalową zakrętką wraz z małą szklaną w której był utwardzacz...)


Zaraz, zaraz. Czy to nie ten klej o którym piszecie w dniu 4 kwietnia (po powrocie) w poście o suchaczu? To macie go czy nie? Laughing

Pzdr
KrzyHo

Niestety nagrody nie zdobędę, bo nic waszego nie mam Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4220303
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 14-04-2006, 06:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KrzyHo napisał/a:
Czy to nie ten klej o którym piszecie w dniu 4 kwietnia (po powrocie) w poście o suchaczu?


no nie bardzo:

DiW napisał/a:
klej do manszet (srebrna metalowa butelka o pojemności niespełna 0,5l zakręcana dużą metalową zakrętką (...)


powinniśmy dodać, że "srebrna" dookoła bez napisów 8) ...


Dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Mariusz Płeć:Mężczyzna
administrator techniczny

Wiek: 52
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 226
Skąd: Gorzów Wlkp.
PostWysłany: 14-04-2006, 06:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam

Unas tez nic nie zostalo Smile No chyba, ze schowales to pod lozko bo tam jeszcze nie zagladalismy Smile


M.

_________________
Let's BOFH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 04-01-2008, 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co się dobrze ukryje, to prędzej czy później się znajdzie...

Nieoczekiwanie (po niespełna 2 latach Rolling Eyes ) wszystkie zagubione kawałki wróciły do świata żywych Smile.

Poszukiwaczom dziękujemy Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.