Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
co czwartek.2008 Ćwiczenia basenowe, Gorzów Wlkp.
Autor Wiadomość
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 05-01-2008, 13:35   co czwartek.2008 Ćwiczenia basenowe, Gorzów Wlkp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uzyskałem możliwość wejścia na basen Słowianka ze sprzętem nurkowym dzięki uprzejmości Piotra Raginia, który jest właścicielem firmy Marlin Plus. Ma zarezerwowane 2 tory, na których nurasy spotykają się na podciągnięcie kondycji lub Piotr prowadzi kursy basenowe.

Natomiast ja byłem w ostatni czwartek ze szpejem i zacząłem ćwiczenia basenowe podnoszące moje zdolności w poruszaniu się. W związku z tym poszukuję partnera do ćwiczeń, gdyż nie mogę znaleźć chętnego na basenowe zabawy.

Program:
- doskonalenie backick'a
- helikopter
- symulowane deco przy kafelkach
- sytuacje OOA
- doskonalenie trymu.

Jestem otwarty na propozycje.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 05-01-2008, 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej Dżinks Smile

Jeżeli tylko znajdę się w okolicy, to z całą przyjemnością dołączę Smile
Jak wygląda sprawa gazów czy ewentualnego twina?
Można wypożyczyć, naładować gdzieś w okolicy?
Jaki głęboki masz tam basen?


Pozdro,
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Marzyciel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 77
Skąd: Gorzów/Szczecin
PostWysłany: 05-01-2008, 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

opis obiektu i wszyskich atrakcji znajdziesz tutaj: http://www.slowianka.pl/

... ale ze Gorzowianie Ciebie tam nie zaprosili Rolling Eyes - straszna to rzecz Very Happy
Jak bedziesz trzeba bedzie naprawic to niedopatrzenie, a ze Szczecin teraz zrobil sie blizej (lepsza droga, obwodnice - w planie na ta chwila) to i moze szczecinianie przyjada.

pozdro
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marzyciel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 77
Skąd: Gorzów/Szczecin
PostWysłany: 05-01-2008, 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzinks,

napisz prosze o ktorej godzinie Piotr ma rezerwacje.

pozdr
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 06-01-2008, 02:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Jeżeli tylko znajdę się w okolicy, to z całą przyjemnością dołączę Smile



Świetnie Smile zapraszam.
Dorota i Wojtek napisał/a:
Jak wygląda sprawa gazów czy ewentualnego twina?
Można wypożyczyć, naładować gdzieś w okolicy?


W Gorzowie wchodzi w rachubę wyłącznie ładowane powietrza. W ciągu dnia 10:00-18:00 można ładować w Marlinie www.marlin.profit.pl i to wyłącznie w ciągu tygodnia. Lepiej wcześniej zadzwonić. Mają sprzęt do wypożyczenia, ale wchodzą w rachubę wyłącznie rekreacyjne zestawy jacketowe.

W innych dniach i godzinach można ładować w Straży Pożarnej na ulicy Strażackiej TEL. 957280762
Jakby były kłopoty dzwonić/pisać do mnie.


Cytat:
napisz prosze o ktorej godzinie Piotr ma rezerwacje.


Rezerwacja jest od 19:30 do 21:30. Oczywiście można zostać dłużej, ale już bez rezerwacji torów i trzeba samemu dopłacić.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Bogen Płeć:Mężczyzna
Bogusław


Stopień nurkowy: Instruktor PADI/IANT
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 1222
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 06-01-2008, 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marzyciel napisał/a:
Jak bedziesz trzeba bedzie naprawic to niedopatrzenie, a ze Szczecin teraz zrobil sie blizej (lepsza droga, obwodnice - w planie na ta chwila) to i moze szczecinianie przyjada.


W Szczecinie nie ma dostępnych basenów tak więc ćwiczymy obecnie w wodach baseno podobnych o tem. 1-2 st santa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1259195
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 08-01-2008, 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coś nie widać, chętnych z okolic Gorzowa Confused

Pozostaje samemu się moczyć Mr. Green

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Beeker Płeć:Mężczyzna
D-Diver


Wiek: 54
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 517
Skąd: Lublin
PostWysłany: 08-01-2008, 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

właśnie nadaję z hotelu w GW, ale szpeju nie wziąłem i do czwartku tu nie wytrzymam Laughing

_________________
Pozdrawiam
Piotr "Beeker" Braune
diabetesdivers.com
Klub Płetwonurków PASKUDA przy Politechnice Lubelskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 09-01-2008, 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Beeker napisał/a:
właśnie nadaję z hotelu w GW, ale szpeju nie wziąłem i do czwartku tu nie wytrzymam


Bywasz częściej w Gorzowie? Może coś zaplanujemy... Jezior u nas nie brakuje

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 09-01-2008, 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marzyciel napisał/a:
ale ze Gorzowianie Ciebie tam nie zaprosili

Pilanie zapraszają - Gorzowianie dojadą!
Ze swojej strony bicie - zapewnione, basen do dogadania ( max, gł. 1,9 m real - 2m teoretic) zaiteresowanych - listę możemy otwierać inne sprawy do dogadania.!
Nastawienie - optymistyczne - uwaga - zaraźliwe.!

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 09-01-2008, 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pilanie zapraszają - Gorzowianie dojadą!
Ze swojej strony bicie - zapewnione, basen do dogadania ( max, gł. 1,9 m real - 2m teoretic) zaiteresowanych - listę możemy otwierać inne sprawy do dogadania.!
Nastawienie - optymistyczne - uwaga - zaraźliwe.!

Dzięki Tomku, wiem że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc i dobre rady. Po ostatnich warsztatach z Tobą, zauważyłem błąd backkick'a. Na razie poćwiczę na swoim basenie, a później zajadę do Ciebie na weryfikację.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 09-01-2008, 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja serio mówiełm o tych warsztatch z Wojtkiem (na razie gadamy trochę za jego plecami ale grunt to mieć gdzie a poźniej proponowac kadrę) w Pile. Jeśli masz z tym jakichś problem to możemy to razem dopiąć u mnie. Poza Tobą jest więcej chętnych - za dużo nie może być ale to juz ustali mam nadzieję Wojtek.
Wojtku co Ty na to.!

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 09-01-2008, 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trochę nie zrozumiałem twojego poprzedniego postu. Teraz już tak Very Happy

Choć mam zaplanowany na wiosnę kurs, podnoszący stopień nurkowy u jednego z instruktorów IANTD, to coraz bardziej myślę również o wymienionych przez Ciebie warsztatach.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 09-01-2008, 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomasz-Szeryf napisał/a:
Wojtku co Ty na to



Zawsze chętnie Smile

Jest jedno całkiem nieduże "ale":
ciągle jeszcze daleko mi do normalnej formy - uzyskałem zgodę na nurkowanie na basenie (albo raczej w "kontrolowanych warunkach") i powoli się do tego zabieram.

Nie umiem jeszcze poruszać sprawnie stopą (techniki pływania) i nie mogę obciążać prawej dłoni - noszenie czegokolwiek... a jakoś nie widzę tego, że ktoś za mnie butle ciągnie... Wink

Można oczywiście zadziałać "połowicznie", czyli siedzę w wodzie i nagrywam komentuję/podpowiadam, ale nie wiem czy to Wam wystarczy scratch ?.
Zdecydowanie zamiast gadać wolę pokazać jak zadziałać, a tu klapa związana z moją fizycznością...

Warto też prześledzić daty w kalendarium, żeby przygotowując coś nie uraczyć kogoś jakąś terminową kolizją Wink.


Wojtek



PS.
Z Tomkiem działamy m.in. na zasadzie "filmik - komentarz - drugi filmik zrobiony w oparciu o komentarz " 8).
Jeżeli to może komuś pomóc - służę złośliwymi Wink uwagami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 09-01-2008, 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to może za mocno przyspieszyłem ale jak zobaczyłem, ze coś się kroi w okolicy to nie żebym to przegapił. Stąd samodopowiedzenie, że czujesz się już prawie dobrze. Jednak niestety widać, ze prawie znowu robi dużą różnicę a szkoda - znaczy się się szkoda, ze się źle czujesz bo warsztaty nie uciekną i mogą poczekać.!

Zatem Dzink nasze zajęcia nadal się odbywają co niedziela, Jednak jak byś chciał to umówmy się na dłuższe nuranie face to face wieczorkiem na conajmniej 2h. Z Leszkiem popływamy ponakręcamy i damy do oceny Wojktowi, na którego szybki powrót do zdrowia będziemy oczekiwać!.

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.