Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Sciagnij nasz symulator,wygraj komputera firmy Liquivision!
Autor Wiadomość
Malgosia Malewska Płeć:Kobieta

Stopień nurkowy: -
Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Kanada
PostWysłany: 23-10-2012, 01:11   Sciagnij nasz symulator,wygraj komputera firmy Liquivision! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Wlasnie sie zapisalam do Forum Dive Trek dzieki informacji uzyskanej od Krzyska Starnamwskiego, ktory jest naszym sponsoryzowanym nurkiem. Jestem wspolwlascicielka firmy Liquivision, produkujacej komputery nurkowe, ktora sie miesci w Vancouver, w Kanadzie (jestem Kanadyjka Polskiego pochodzienia). Tyle o mnie.

Chcialam przy tej okazji Wam powiedziec o mozliwosci zapoznania sie z naszym sprzetem, bez zakupu ani nurkowania! Niedawno opublikowalismy symulatory naszych komputerow nurkowych, ktore dzialaja na pecetach i laptopach. Sciagniecie kazdego symulatora (Xen bottom timer, Xeo trimix computer, Kaon air and nitrox computer) daje Wam szanse wygrania wlasnie tego komputera. Nastepne losowanie 2 LISTOPADA 2012!

Oto linki do symulatorow:
http://www.liquivision.com/xen-sim.php
http://www.liquivision.com/xeo-sim.php
http://www.liquivision.com/kaon-sim.php

Pozdrawiam serdecznie
Malgosia
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CMAS P2
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: ZUS
Pomógł: 4 razy
Wiek: 53
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 176
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 23-10-2012, 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... może nie na temat ale,
....Miło mi kiedy czytam tekst napisany przez Polkę na obczyźnie w tak doskonałej formie i treści zgodnie z regułami języka polskiego !
Szacunek !

_________________
pozdrowionka
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
TomG Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: GUE T1, nTMX CCR HH
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 48
Skąd: Śląskie
PostWysłany: 23-10-2012, 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam
A będzie wersja na Mac'a?

Pozdrawiam Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Grzegorz Olszewski Płeć:Mężczyzna
grol


Stopień nurkowy: CMAS P2, Nitrox, SS
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN Silver
Pomógł: 5 razy
Wiek: 56
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 409
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 23-10-2012, 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malgosia Malewska napisał/a:
daje Wam szanse wygrania wlasnie tego komputera.

Skorzystałem z szansy... scratch
No i musicie popracować nad stabilnością tego software: zawiesił system po chwili używania, zawiesił też w czasie odinstalowywania. Antywirus Avast ostrzega, że to potencjalnie niebezpieczny program Shocked

_________________
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Malgosia Malewska Płeć:Kobieta

Stopień nurkowy: -
Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Kanada
PostWysłany: 23-10-2012, 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Dzieki za mile slowa o mojej polszczyznie - ostrzegam, ze nie doskonala, jako ze zadko uzywana (i nie mam znakow polskich na moim kompie).

Niestety nie mamy symulatorow kompatybilnych z Mac'iem.

Przekazalam uwage o stabilnosci symulatora naszemu inzynierowi od softwaru - zobaczymy czy cos sie da z tym zrobic. Wazne jest to, ze symulatory pozwalaja zapoznac sie z konceptem nawigacji komputera przez lekkie uderzenia na obudowie oraz ogolnej funkcjonalnosci menu, ale nie sa w pelni dopracowane.

Aha, i jeszcze jedno, jakbyscie byli zainteresowani zakupem, oto lista naszych przedstawicieli na Polske:
http://www.liquivision.com/order_europe.php

Oraz nasze strona na Facebooku, gdzie sa najnowsze informacje o produktach, w szczegolonosci o nowym Lynx, ktory bedzie mial funkcje dotychczas nidgy nie slyszane w komputerach ogolnie dostepnych....
http://www.facebook.com/pages/Liquivision-Products/160476647325927

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr -Zombiak- Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Narybek
Ilość nurkowań rocznie: 25
Wiek: 54
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24-10-2012, 02:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grol napisał/a:
No i musicie popracować nad stabilnością tego software: zawiesił system po chwili używania, zawiesił też w czasie odinstalowywania. Antywirus Avast ostrzega, że to potencjalnie niebezpieczny program

Myślę,że nie muszą.Sprawdzałem aplikację na PC,wielokrotnie instalując i odinstalowując,jak również jej stabilność podczas pracy.
Avast (aktualne bazy wirusów) nie krzyczał.

_________________
Pozdrawiam
Piotrek Dmoch

------------------------------------------------------
Najpierw nurkowanie, potem praca,
a jeszcze później CoD4 - tryb zombie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek Zaremba Płeć:Mężczyzna
ZET

Stopień nurkowy: GUE FUND
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 199
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 24-10-2012, 08:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie też nie było problemów ze stabilnością ani z Avastem.

Natomiast zastanówcie się czy nie warto zrobić aplikacji na iPhone i Androida. W telefonach jest wbudowany akcelometr i bardzo ładnie można by zasymulować sterowanie komputerem poprzez pukanie w obudowę. Jest szansa, że bardzo fajnie oddałoby to ideę sterowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.