Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zespół na Fundy tec w Chorwacji w lato potrzebny
Autor Wiadomość
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 12-12-2013, 12:23   Zespół na Fundy tec w Chorwacji w lato potrzebny Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO JEST KOPIA POSTU stąd, aby był widoczny dla osób niezarejestrowanych na forum i żeby można było do niego linkować spoza forum.


Witajcie,

Poszukuję zespołu na kurs GUE Fundamentals, wersja tec.


Miejsce: Chorwacja, Krnica
Czas: 7-11 lipiec 2014
Instruktor: Wojtek Filip


Kilka słów o sobie: nurkuję od wakacj 2010, na koncie sto kilkadziesiąt nurkowań. Kursy - CMAS (P1, P2), NAUI (Advanced, Rescue, wrakowe, podlodowe, Deep, do tego trochę warszatów - sidemount, jaskiniowe), trochę pracy z Wojtkiem Filipem (podstawy, pływalność, trym, techniki poruszania się, w sumie 6 dni).


Szerszy plan: Fundy w 2014, T1 w kolejnym roku, jak się uda wystarczająco dużo ponurkować to niedługo później jaskinie. Konfiguracja oczywiście "techniczna": twin, suchy, jety, etc. itp. itd. Smile


Szukam dwóch osób, które:
- Chciałyby na serio podejść do tematu - spotkać się znacznie wcześniej przed kursem, trochę razem popływać, poćwiczyć
- Mają jakieś wstępne pojęcie o tym, jak działa nurkowanie wg GUE i jakąś wizję tego, że zamierzają się rozwijać w tym kierunku


Nie szukam: Wink
- Kogoś, kto nie ma czasu, nie wie czy chce, będzie miał problem się wcześniej spotkać a w ostatnim momencie na tydzień przed odwoła wyjazd
- Kogoś, z kim będzie później trudno po kursie się spotkać i poćwiczyć, bo mieszka milion kilometrów stąd albo wybiera się na fundy tylko z ciekawości bo jest np. instruktorem i chce tylko podpatrzyć, czego sam może jeszcze uczyć innych i tak dalej
- Osób o poziomie umiejętności znacznie wyższym od mojego, które by się frustrowały na kursie tym, że ja z czymś nie daję rady, lub odwrotnie - z bardzo podstawowymi problemami w zakresie pływalności czy konfiguracji. Stąd mój pomysł, żebyśmy się znacznie wcześniej umówili na nura a potem decydowali.

Oczywiście z każdego zestawu osób da się w końcu zrobić zgraną ekipę, ale próbujmy to od początku ogarnąć jakoś w miarę optymalnie.


Co do wyjazdu:

- Na Chorwację jadę ponad tydzień wcześniej, ponieważ w tygodniu poprzedzającym ten kurs, fundy w wersji rekreacyjnej robi moja żona (ona też będzie szukała zespołu, za niedługo pewnie coś napisze w innym wątku). Jest więc możliwość dogrania się na nurki w Chorwacji od 30 czerwca włącznie.
- Być może są pary, które też myślały o fundach połączonych z wakacjami w ładnym miejscu i mają pomysł na to, żeby podobnie do nas się rozdzielić - jest to jakiś pomysł.


Osoby zainteresowane ewentualnym udziałem w kursie zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym yavox@poczta.onet.pl lub zarejestrowania się na forum i odpowiedzi w wątku, którego adres znajduje się na górze strony.


Adam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.