Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Instruktor poszukiwany (SideMount)
Autor Wiadomość
Marcin Krolik Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: OWD
Stopień instruktorski: brak
Wiek: 47
Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 55
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 22-05-2015, 10:39   Instruktor poszukiwany (SideMount) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc,
Razem z moja pratnerka oraz kolega szukamy instruktora doswiadczonego w nurkowaniu w konfiguracji SideMount oraz w prowadzeniu takich szkolen. Czy jest wsrod Was osoba chetna do poprowadzenia takiego szkolenia? Moze kogos mozecie polecic? Bardzo chcemy poznac ta konfiguracje i sprawdzic jak sie w niej nurkuje zanim zdecydujemy sie na inwestycje w sprzet.

Wielkosci grupy: 3 osoby
Skad: Trojmiasto
Preferowane miejsce kursu: okolice Trojmiasta, ale jestesmy elastyczni i mozemy dostosowac sie z wyjazdami weekendowymi.
Termin: Najlepiej czerwiec, preferowane weekendy
Doswiadzczenie:
1. kolega z doswiadzczeniem w nurkowaniu z twinem, AOWD + Nitrox, ilosc nurkowan > 100
2. OWD + Suchy skafander, ilosc nurkowan 62
2. OWD + Suchy skafander, ilosc nurkowan 70
Sprzet:
1. kolega komplet sprzetu do Twina
2. ja suchy, automaty, pletwy
3. moja partnerka ABC (mozliwe, ze do kursy nabedzie pianke 7mm)

Pozdrawiam
MK
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek Maciejewski Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: SSI AOWD - zielony
Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 241
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 22-05-2015, 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj w Trytonie. www.cn-tryton.pl

O ile się nie mylę Waldek Wnorowski robi kursy sidemount.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek Komocki Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: ISSF Instr.+ GUE Fun
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: WJK
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 401
Skąd: Toruń, Warszawa
PostWysłany: 22-05-2015, 12:51   Re: Instruktor poszukiwany (SideMount) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcin Krolik napisał/a:
Czesc,
Razem z moja pratnerka oraz kolega szukamy instruktora doswiadczonego w nurkowaniu w konfiguracji SideMount oraz w prowadzeniu takich szkolen.........

Pozdrawiam
MK


Cześć
Znajdz na DiveTrek Darka Dynarzewskiego. Nie znam innego instruktora który ma na swoim koncie tylu wyszkolonych nurków w konfiguracji SM co Darek. Z tego co wiem to wycofał się czynnie z szkolenia ale podpowie Tobie profesjonalnie jak i którą drogą iść. Może go namówisz i zrobi wyjątek Smile

Pozdrawiam
Wojtek Komocki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Marcin Krolik Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: OWD
Stopień instruktorski: brak
Wiek: 47
Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 55
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 23-05-2015, 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Maciejewski napisał/a:
Może spróbuj w Trytonie. www.cn-tryton.pl

O ile się nie mylę Waldek Wnorowski robi kursy sidemount.


Znam ludzi z Trytona i wiem, ze Waldek robi takie kursy, ale niego kurs SM trwa 2 dni, wiec zakladam, ze to takie intro bardziej niz faktyczny kurs SM.

Chcielibysmy kurs zblizony do takiego side mount essentials tylko lokalnie u nas w kraju.

Cytat:
Znajdz na DiveTrek Darka Dynarzewskiego...


Dzieki za podpowiedz.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Robert Langowski Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: OWD,Nitrox.
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 159
Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: 23-05-2015, 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To proponuje Konikowskiego z Bydgoszczy. Nie ,że ja się u niego szkolę, bo ja jestem zwolennikiem twina (jako nieliczny z jego ekipy Smile ) ,ale on szkoli od podstaw w SM .I jednocześnie nurkuje już teraz wyłącznie w SM (także jaskiniowo).Naprawdę warto. Tylko, że to Bydgoszcz i najczęściej akwen to Piechcin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marek Bylicki Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: AdvEANx
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: NFz,DAN
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 36
Skąd: CBR
PostWysłany: 27-05-2015, 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Chcielibysmy kurs zbliżony do takiego side mount essentials tylko lokalnie u nas w kraju"


Marcin , Robert poleca Ci dobrego instruktora - sam u niego robiłem basic sidemount
Droga do perfekcyjnego pływania w SM jest dłuuuga, masz kurs podstawowy gdzie się oswajasz z "nową" konfiguracją i zaczynają Cię molestować myśli typu "po jasną cholerę mi ten sajmont" . Jeżeli Ci się spodoba , poczujesz swobodę i znajdziesz to "coś" w tej konfiguracji ( mówię o ogarnięciu trymu i pływalności - a nie jest to łatwe ) to będziesz wymiatał jak Steve Martin.
ze strony Jacka dowiesz się że kurs :
Czas trwania kursu

ok. 2-3 godz. wykładów
min. 60 minut zajęć basenowych lub w wodach basenopodobnych
min. 3 nurkowania na wodzie otwartej do max. głębokości do jakiej kandydat posiada uprawnienia o minimalnym łącznym czasie dennym 75 min. Tylko trzecie nurkowanie może być zaplanowane i przeprowadzone jako nurkowanie dekompresyjne pod warunkiem, że kursant posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania nurkowań dekompresyjnych.

I tyle wystarczy by na początek ogarnąć temat, resztę pracy by tak "różowo" wyglądało pod wodą musicie sami włożyć.

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Sebastian Dobrowolski Płeć:Mężczyzna
www.speleodiving.com


Stopień nurkowy: instructor trainer
Stopień instruktorski: full tmx, full cave
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 29
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 27-05-2015, 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy -> www.speleodiving.com

_________________
Sebastian Dobrowolski
www.speleodiving.com
www.idf-global.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9139203
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.