Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam zespołu na T1, październik 2016
Autor Wiadomość
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 17-05-2016, 14:33   Szukam zespołu na T1, październik 2016 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie,


Próbuję skompletować zespół na kurs GUE T1.


Instruktor: Wojtek Filip


Termin: październik 2016


Termin dokładniej: ze względu na sytuację w pracy, mogę wyruszyc w stronę miejsca kursu 29 września a z powrotem w pracy muszę stawić się 13 października. Dostępne jest więc okienko o wielkości 14 dni, w którym musi zmieścić się:

- właściwy kurs (6 dni)
- dojazd (od 0 do 2 dni w jedną stronę, w zależności od miejsca), czyli 0-4 dni na całość
- ewentualne nurki "rekreacyjne" do zrobienia po samym kursie, żeby coś fajnego zobaczyć a jednocześnie zakres kursu sobie utrwalić


Miejsce: właściwie nie wiem, jestem otwarty na różne propozycje:

- Chorwacja (wariant czasowy maksimum - 2 dni dojazdu, 6 dni kursu, 4 dni nurków potem, 2 dni powrót / wariant minimum - 2 dni dojazd, 6 kurs, 2 powrót)

- Francja (jak wyżej)

- Austriackie jeziora / niemieckie kamieniołomy (jedno miejsce bądź kombinacja kilku akwenów, uwzględniająca dostępność dobrej bazy noclegowej, blenderni, bezpieczeństwo nurkowiska, logistykę dojazdów oraz obecność czegokolwiek atrakcyjnego w interesującym zakresie głębokości)


Termin jest nienegocjowalny (bo tylko wtedy mam szansę wyrwać się z roboty), o całej reszcie można rozmawiać.

Zespół: potrzebuję dwóch osób, które chciałyby poważnie podejść do tematu, tzn.:
- znajdą czas na przygotowanie do kursu, wspólne nurkowania w okresie od połowy czerwca do końca września
- mają taki nieśmiały plan, żeby już po zakończeniu kursu zgodnie z poznanymi na nim standardami i procedurami dalej nurkować Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Brzózka Płeć:Kobieta
mów mi Mo


Stopień nurkowy: Full Cave, GUE T1
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN SPTSLV
Pomogła: 3 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 445
Skąd: stolica i okolica
PostWysłany: 17-05-2016, 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agituj Adam, agituj. Ale przyjmij na świeżo dwie rady (rady są trzy ale w Twoim przypadku punkt pierwszy realizujesz Smile

A sponiewierana uczestniczka T1 w Adriatyku sugeruje (zastanawiając się czy jutro w ogóle będzie miała siłę żeby przepłynąć 15 długości basenu):
1. róbcie u tego, u kogo robiliście Fundy (standardy niby te same ale różnic w wykonywaniu procedur sporo choćby w sposobie klarowania stage i całej masie innych 'dupereli' bo prawie robi dużą róznicę)
2. róbcie T1 w zespole, w którym pływacie albo przed T1 zróbcie ze 40 wspólnych nurków
3. przynajmniej połowę z nurków z pkt.2 zróbcie w warunkach, w których będziecie robić T1 (czytaj T1 morskie to pływajcie w morzu!!!)

Mo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Bański Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ilość nurkowań rocznie: 80
Ubezpieczenie: DAN sport silver
Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 152
Skąd: Warszawa/Mannheim
PostWysłany: 26-07-2016, 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka. Kurs był świetny (oczywiście męczący, i to czasem bardzo) i wspominam go z nostalgią, i jeszcze bym chciał, choćby i potowarzyszyć Andrzejowi, ale w okienko niestety się nie wstrzelę.

Powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 26-07-2016, 07:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Termin przesunięty na wiosnę. Wydaje się, że są szanse na zespół - jesień pokaże Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Andrzej Piekarski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Fundamentals GUE
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
Oznaczenie stage: Andy
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 841
Skąd: Grodzisk Maz.
PostWysłany: 26-07-2016, 07:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:
Termin jest nienegocjowalny (bo tylko wtedy mam szansę wyrwać się z roboty), o całej reszcie można rozmawiać.



Twisted Evil

_________________
..." Więszość jest głupia, im większa większość tym głupsza. "

Mrożek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Brzózka Płeć:Kobieta
mów mi Mo


Stopień nurkowy: Full Cave, GUE T1
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN SPTSLV
Pomogła: 3 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 445
Skąd: stolica i okolica
PostWysłany: 26-07-2016, 08:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Bański napisał/a:
Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka.

Oj tam, oj tam, a upgrade do tech na Zakrzówku to pies? Miałeś szanse poznać i instruktora, i współkursanta (i mnie Wink) więc to jeszcze inna kategoria Smile
Mo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Bański Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ilość nurkowań rocznie: 80
Ubezpieczenie: DAN sport silver
Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 152
Skąd: Warszawa/Mannheim
PostWysłany: 26-07-2016, 08:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam, wybacz tego "Andrzeja" powyżej, już oczka mi się zamykały, zupełnie jak po całym dniu T1... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Bański Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ilość nurkowań rocznie: 80
Ubezpieczenie: DAN sport silver
Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 152
Skąd: Warszawa/Mannheim
PostWysłany: 26-07-2016, 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monika Brzózka napisał/a:
Piotr Bański napisał/a:
Ani jednego z powyższych warunków nie spełniłem przed kursem u Wojtka.

Oj tam, oj tam, a upgrade do tech na Zakrzówku to pies? Miałeś szanse poznać i instruktora, i współkursanta (i mnie Wink) więc to jeszcze inna kategoria Smile
Mo


Zdecydowanie nie pies! Wink Fajnie było, mmm, dobre wspominki na początek dnia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.