Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Informacja dla nowych użytkowników naszego forum
Autor Wiadomość
bpiotrek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: GUE T1
Pomógł: 27 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 965
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24-02-2014, 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:

4. Pracodawca

Dla mnie osobiście problem jest pomijalny - mało który pracodawca obecny bądź potencjalny jest na forum. Dodatkowo - forum jest zamknięte, większa część niedostępna dla google ani innej osoby, która chciałaby węszyć. IMHO ryzyko, że ktoś będzie chciał się zarejestrować tylko po to, żeby zobaczyć, co pisze ktoś, kto prawdopodobnie jest uczestnikiem forum, jest pomijalne, podobnie jak potencjalna szkodliwość takiego działania.



Yavox,

Forum wcale nie jest aż tak mocno zamknięte jakby mogło się wydawać. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie googlowi. Wojtek kiedyś starał się uzyskać efekt "jak zamknąć forum, a pozostać wysoko w wyniakch googla". Nie wiem czy się to udało, ale wiele tematów jednak jest dostępnych.

Niestety coś raz wysłane do Internetu zostaje tam zazwyczaj na długo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 24-02-2014, 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotrek - tak, ale trend związany z mocniejszym promowaniem nicków w postaci imion i nazwisk jest czasowo dosyć zbieżny z odcięciem google od wielu miejsc na forum. Ktoś piszący od wielu lat jest oczywiście dalej wyszukiwalny we wcześniej zindeksowanych archiwach. Natomiast jeżeli komuś nowemu zależy w ekstremalny sposób na prywatności: wylogowuje się, patrzy jakie działy są dostępne dla osób niezalogowanych - i ich po prostu unika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Kalbarczyk Płeć:Mężczyzna
Prodiving Team


Stopień nurkowy: PSAI Adv.EAN
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN Silver
Oznaczenie stage: TJK
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 267
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 25-02-2014, 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Jaworski napisał/a:
1. Ludzie nie chcą się wygłupić na własne konto.

Moim zdaniem nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Adam Jaworski napisał/a:
2. W branży nurkowej występuje pewne zjawisko, które ja sobie roboczo określam mianem "foch instruktorsk

Padłem. Na prawdę? Nigdy o czymś takim nie słyszałem.
Ale to nie znaczy że tego nie ma.

Wczoraj słyszałem w radio , że jest gdzieś forum dla osób mających dostęp do informacji niejawnych. Agenci, doradcy w kancelariach rządowych etc. Setki użytkowników. Ale to już nie na temat.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin Słaboń Płeć:Mężczyzna
otakesan

Stopień nurkowy: bubblemaker;)
Wiek: 44
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Kraków
PostWysłany: 05-05-2014, 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako osoba całkowicie nowa na forum i dopiero stawiająca pierwsze kroki w nurkowaniu poczułem się nieco zaskoczony prośbą o rejestrację "z imienia i nazwiska". Jednak po krótkim przemyśleniu, tudziez wizycie na innych forach nurkowych, można powiedzieć ze jest to dobry sposób na ograniczanie różnych wojenek, często wśród ludzi znających się i lubiących w realu, a w internecie toczących swoje spory na poziomie rynsztoku, tyle że pod pseudonimami.
Co do obaw o "nieanonimową" krytykę ze strony braci nurkowej? Cóż, jakoś musze to przeżyć... pewnie się zdarzy bo wiedzę dopiero zdobywam i niektóre pytania z mojej strony mogą się wydawać doświadczonym całkiem niepoważne...
Jeśli chodzi o pracodawcę, to właśnie wszystko zależy od miejsca i stanowiska pracy. Mój wymaga ode mnie bym przychodził do pracy w miarę punktualny i w miarę trzeźwy, reszta moich "aktywności" go nie interesuje. Ot, uroki bycia "fizycznym" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Tomaszewska Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: AOWD
Dołączyła: 14 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24-06-2014, 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I ja też jestem świeżo zarejestrowana (i bardzo świeżo nurkująca), ale prośba o zarejestrowanie pod własnym imieniem mnie nie zaskoczyła. Może dlatego, że przeglądałam wcześniej otwartą część forum i widziałam te nazwiska i twarze w awatarach?

I prawdę mówiąc, myślę że pomysł jest świetny. Co do "głupich pytań", to zgadzam się z Tomkiem - każde pytanie jest dobre (powtarzanie jest sensem uczenia Very Happy), a brak Anonimów ogranicza ilość farmazonów w odpowiedziach i innych aspołecznych internetowych zachowań. Wink

A a propos pracodawcy - nie wyobrażam sobie, co na forum nurkowym mogłoby przeszkadzać szefowi. Shocked No, chyba że ktoś by się zamierzał pochwalić fajnym nuraniem w ciągu tygodnia, w którym wziął urlop zdrowotny, albo nowym rebriderem po wyjęczeniu podwyżki "bo dziecko". Ale to nie jest problem anonimowości forum. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
sskijop Płeć:Mężczyzna
Tomasz75

Stopień nurkowy: normoxic trimix
Ilość nurkowań rocznie: 100
Oznaczenie stage: tomasz
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 74
Skąd: elblag
PostWysłany: 07-07-2017, 07:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra alternatywa.

_________________
www.balticdive.pl
http://www.balticdive.pl/o-mnie.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10332584
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.