Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie na World Travel Show 2017
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 16-10-2017, 06:41   Spotkanie na World Travel Show 2017 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może ktoś się wybiera na te Targi?
Na jednym ze stoisk będą prezentowane nowości TecLine - mam nadzieję dowieźć prototyp nowej latarki TecLight Smile, będą różne rzeczy z karbonu, nowe worki etc.
Będę tam przez całą sobotę (21.10) jako gość, więc jeżeli ktoś miałby ochotę się spotkać, dajcie znać żebyśmy się jakoś mogli namierzyć (nigdy nie byłem na tej imprezie i nie wiem czego się spodziewać Smile )

Adres: Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland

Oraz Oficjalna strona targów. .

Do zobaczenia,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 21-10-2017, 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i targi się dzieją...
Z dużą przyjemnością muszę stwierdzić, że Ptak Expo, ma zaplecze i możliwość obsługi targów na bardzo wysokim poziomie.
Inną sprawą jest to jak wygląda to ze strony nurkowej. Mini "miasteczko nurkowe" zostało otoczone ścianami i dzięki temu nie musimy się martwić nadmiarem odwiedzających Smile .
Ilość wystawców nurkowych daje się zliczyć na palcach 2 rąk, nie nadwyrężając ich za bardzo Wink .

Jestem tu gościem, więc sobie podglądam i zaskoczyło mnie pewne zjawisko które poznałem dzięki dużej ilości osób przemieszczających się w jednym kierunku, z którego na dodatek dochodziły różne radosne okrzyki...
Zanim kilka zdjęć nurkowych, więcej o tym zjawisku, które okazało się nazywane jest Nela Mała Reporterka. Nie używam telewizora, więc początkowo miałem kłopot ze zrozumieniem, ale... chodzi o małą dziewczynkę, z której zrobiono jakiegoś mega celebrytę Shocked .

Zatem Nela i... reszta targów :




w tym czasie alejka nurkowa wyglądała tak Smile :


Nurkowanie



























_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 21-10-2017, 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaaa zapomniałem - zauważyłem, że po targach przemyka Adam F - nie zrobiłem mu co prawda zdjęcia, ale wyśledziłem co on śledzi geek . Okazuje się, że chodzi o zainteresowania związane z ornitologią Wink (pawie czy strusie jakieś...)


_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Marcin Gajewski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: P2
Oznaczenie stage: MAG
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 209
Skąd: Łódź
PostWysłany: 21-10-2017, 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo widzisz Wojtku, Nela to tak na prawdę bohater rodziców. To taka współczesna wersja Stasia i Nel z Pustyni i w Puszczy w jednej osobie. Wiosen mamy podobna ilość więc chyba nie muszę więcej pisać Smile.
Nawiasem mówiąc, dziwię się że do tej pory nikt z branży nurkowej nie wpadł na pomysł wykreowania jakiegoś super bohatera świata podwodnego dla dzieci. One już by zadbaly żeby rodzice byli we właściwej alejce. Nie etyczne? - TAK ale co tam, w innych branżach działa to i tu zadziala geek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.