Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam
Autor Wiadomość
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 27-10-2017, 20:28   Sprzedam Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zbieram na nowy aparat więc sprzedaję część zdublowanych rzeczy:

bojka halcyon 140 cm - 280
płetwy Tecline PowerJet twarde rozmiar 42-44- 280
AO I stopień Rg2 Ice Tecline- dłuuuugo leżał w szafie - 400

Na sprzedaż wystawiam też zestaw do foto podwodnej.

Sony Nex 5n body z lampą x2 (zawsze dobrze mieć zapasowe body, na wypadek zalania, mi na szczęście nie było do tej pory potrzebne Smile )
3 baterie
2 ładowarki
Sony 16mm f2,8
Sony 20mm f2,8
Sony Fish EYE konwerter VCL-ECF1
Sony Wide Angle konwerter VCL-ECU1
Konwertery pasują do obiektywów 16 i 20 mm więc można zrobić 4 różne kombinacje ogniskowych.
Sony 16-50 mm
Sony 50mm f1,8 fajny do portretów ale może też służyć jako obiektyw do makro z soczewką close up.
Minolta makro 100mm f2,8 (najostrzejsze szkło ze wszystkich jakie mam, porównywałem z Sony FE 90mm i nie widziałem różnicy : )
Sony LE-EA1 do podłączenia szkła minolty
Zestaw obiektywów jest więcej niż wystarczający, ale zawsze można jeszcze kilka dodać.

Obudowa Acquapazza, uszczelniona dwoma oringami, super leży w rękach i pozwala na swobodną obsługę nawet w grubych rękawicach. Obudowa posiada widoczne ślady użytkowania, rysy i otarcia, służyła mi dobrze przez ładnych parę lat i nigdy nie zawiodła. Rating do 100m, wykonana z aluminium.
Port szklany dla obiektywów 16 i 20 z lub bez konwerterów. Port jest szklany (żaden plastik), wykonany przez znaną firmę Inon.
Płaski port dla 16-50mm
Płaski port dla 30mm lub 50mm
Płaski port dla 100mm
Focus gear 16
Zoom gear dla 16-50
Przerobiony focus gear dla 100mm
M46 adapter
Inon 330 close up soczewka dla fotografii super makro z obiektywem 100mm lens lub makro z 50mm
lupka na ekran, super się sprawdza przy fotografii makro.

Lampa Inona widoczna na zdjęciu nie jest na sprzedaż. Tak wygląda zestaw złożony pod fotografię makro.

W ramach promocji mogę zaoferować 3 dniowe szkolenie z obsługi, do zrealizowania na Koparkach lub Zakrzówku. Swoje koszty pobytu biorę na siebie.

Cena to zawsze trudna sprawa, ale zdecydowałem się rozstać z tym zestawem za 15 000 pln. Nie wystawiam faktur.
Jeśli komuś się wydaje że to dużo, to dla porównania podpowiem, że tyle kosztuje sama obudowa z dwoma (a nie czterema) portami do nowego aparatu, czyli cirka about połowa tego co trzeba wydać na nowy sprzęt.

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.