Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :)
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 27-11-2017, 11:32   starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ponad 30 lat temu, jeszcze zanim zacząłem nurkować byłem związany w pewien sposób z muzyką rozrywkową.
To, że jestem już nieco starszy zrozumiałem, kiedy zacząłem przesłuchiwać kasety audio z tamtych lat Laughing . Natomiast zacząłem się niepokoić, kiedy w 2017 roku zacząłem rozważać zakup nowego decka Shocked .
Ostatecznie, po przemyśleniu sprawy, doszedłem do wniosku że wszystko ok i mam tylko takie "unikalne" Wink hobby .

Jak wygląda kaseta audio ciągle jeszcze wiele osób wie Wink - jednak na wszelkie wypadek:


ale o kasetach czyszczących nie wszyscy mogą wiedzieć - ta ma miękki obrotowy filc do czyszczenia głowicy Cool .


Jednak to tylko dodatek. W latach 80tych trzeba było umieć grać lub "grać" na gitarze.
Schody do nieba, choćby na jeden palec, ale liczyło się, że próbujesz. Były to ciekawe czasy każdy miał na czym grać - najbardziej pojechanych gitarzystów grających później w różnych znanych kapelach spotkałem na... oazie Shocked . To taki ruch polityczno, muzyczno, turystyczny Wink.

Do rzeczy - w 1982 roku powstała znana w latach 80 grupa a-ha . Jej lider urodził się w bodaj 59 roku, a ich pierwszy "komiksowy" teledysk zapadł w pamięć nawet tym, którzy z tym gatunkiem muzyki nie mieli wiele wspólnego.

Take on me 2017 i blisko 60 letni Morten Harket


no i wspomniany oficjalny teledysk


dlaczego...?
tak po prostu: talking away Smile

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Krzysiek Lepski Płeć:Mężczyzna
klasyczny nurek rec


Stopień nurkowy: p1, AOWD
Ilość nurkowań rocznie: 30
Ubezpieczenie: Hestia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 65
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 27-11-2017, 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stajemy się coraz bardziej sentymentalni ? To jedna z charakterystycznych cech osób 40+ Very Happy

Ja zaczynałem od szpulowego Grundiga, niestety tylko dwuścieżkowego i taśm szpulowych firmy ORWO pochodzących już z nieistniejącego dzisiaj państwa Smile To były czasy wieczorów płytowych Beksińskiego i el Muzyki Kordowicza. Fajni ludzie ale niefajne czasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Sławomir Kuich Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: zacząłem od P1 CMAS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 93
Skąd: Bydgoszczu
PostWysłany: 27-11-2017, 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Beksa on-line: https://www.mixcloud.com/akobe/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
MaRkY Płeć:Mężczyzna
Marek Spiżewski


Stopień nurkowy: nTMX
Ilość nurkowań rocznie: 99
Ubezpieczenie: DAN Silver
Oznaczenie stage: MaRkY
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 317
Skąd: Łódź
PostWysłany: 28-11-2017, 00:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki sporemu zapasowi kaset mam z czego robić icki dla moich kursantów na łajbie Very Happy afro

_________________
Ocena Ryzyka dla Nurków
Szkolenia BHP dla Nurków
Audyty BHP Prac Podwodnych
www.activebhp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Marcin Ożarek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: AOWD
Ilość nurkowań rocznie: 35
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 35
Skąd: Poznań
PostWysłany: 28-11-2017, 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie do dzisiaj decków jest z pięć ale również trzy magnetofony szpulowe Akai i Revox'a Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Sebastian Zieliński Płeć:Mężczyzna
Sebiriusz

Stopień nurkowy: P3
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 233
Skąd: Płock
PostWysłany: 01-12-2017, 22:01   Re: starzejemy się? eee po prostu mamy więcej doświadczeń :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek A. Filip napisał/a:
Ponad 30 lat temu, jeszcze zanim zacząłem nurkować byłem związany w pewien sposób z muzyką rozrywkową. (...)


myślałem że to Ty Wojtek jesteś na miniaturce klipu Rolling eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.