Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam trochę szpeju
Autor Wiadomość
bastekpred Płeć:Mężczyzna
Sebastian Prędki


Stopień nurkowy: TMX, FULL CAVE; CCR
Ilość nurkowań rocznie: 100
Oznaczenie stage: SEBA
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 147
Skąd: Ruda Sląska
PostWysłany: 30-07-2018, 21:24   Sprzedam trochę szpeju Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze względu na zakończenie nurkowania przez mojego kolegę mam trochę rzeczy na sprzedaż:

1. Ocieplacz BZ400 rozmiar XXLS (2 razy w wodzie - okazał się za mały) - 1000 zł
2. Skafander DUI TLS EXPLORER SERIES 2XL. W bardzo dobrym stanie. Dodatkowo nowa kryza na wymianę i nowe manszety. Wykonane nie więcej niż 100 nurkowań. W komplecie rękawice suche z systemem mocowania ROLOCK. Dwie kieszenie, szelki, zamek metalowy. - 3.500 zł
3. Skafander nurkowy BARE HD TECH DRY XXLS (TRILAMINAT) czarno/czerwony
Wykonane około 100 nurkowań. W komplecie rękawice suche z systemem mocowania ROLOCK. Dwie kieszenie, zamek metalowy, kryza neoprenowa XL. Kryza nowa, zamek szczelny, manszety na rękawach do wymiany. Dla zainteresowanego mogę sam zająć się wymianą manszet w wyspecjalizowanym zakładzie i sprzedać skafander gotowy do nurkowania po próbie szczelności. - 3.000 zł minus koszt wymiany manszet.
4. Ocieplacz firmy BARE 200g. Rozmiar 3XL - 400 zł
Stan bardzo dobry. Ocieplacz bardzo wygodny (rozciągliwe wstawki pod pachami, kolanami i na wysokości pasa z tyłu nie krępują ruchów).

_________________
SEBA
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.