Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Targi DRT Shanghai 2019
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TomM napisał/a:
To latarka diodowa. Nie wysteruje...
no i jasne
Piotr Głoskowski napisał/a:
jeśli jasność obiektywu to średnica do ogniskowej
+zastosowany materiał Wink to... spodziwam się zmiany raczej umiarkowanej.
Spotkałeś się z takimi podbijającymi jasnść nakładkami? O jaką wartość rośnie jasność obiektywu, albo raczej o ile lepsze wychodzą zdjęcia w telefonie Smile .
W taj obudowie, którą ogladałem są zdaje się tylko szeroki i makro + zestawy filtrów "czerwonych".

Tymczasem zjadłem ostatnią koleację przed wylotem. Chciałem zaprosić wszystkich, więc sprawdziłem czy w wybranej restauracji można płacic kartą kredytową (w wypadku "europejskich" kart jest to spory problem) - można.
Zjadłem kolejne bardzo ciekawe dania, jednak przebojem okazała się zupa ze sfermentowanych pręcików jakiegoś lokalnego kwiatu i wybranego gatuneku ryżu i pływające w niej kulki z całkiem innego gatunku ryżu, które w wyniku fermentacji osiągnęły postać bliższą jakiegoś sera, a cała zupa jest lekko alkoholowa. Drugie miejsce dzisiaj do ciepły sok z kukurydzy.

Idziemy do kasy i... nie można płacić kartą... myślę Evil or Very Mad ale mam backup: wybrałem gotówkę więc atak i... nie można płacić gotówką... myslę bez jaj... Corey mówi - daj spokój, po tych trzech dniach jedno jest pewne: raczej nie przeprowadzaj się do Chin Wink - ale przecież dzwoniłeś tu i sprawdzałeś? Corey na to: tak, ale nie do końca rozumiałem co mi ta kobieta mówiła, bo jakoś mocno po kantońsku.
Polazłem więc do marketu kupic zieloną herbatę (smakuje całkiem inaczej niż oryginalna chińska zielona herbata kupiona w PL) . Na pewniaka idę do kasy - w końcu jest cash - pani kasjerka mówi: nie mogą przyjąć gotówki, bo na 15min przed zamknieciem, płatności tylko elektroniczne w chińskim systemie...
Corey mówi: przesuń się, mówiłem, że nie możesz tu zamieszkac Wink .

Jutro będę w Szwajcarii - kupię sobie coś - cokolwiek, tak żeby zapłacić Wink . Spróbuję też sprzedać jeny - w końcu to kraina banków i bankierów geek - może przyjmą.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i sprawa się wyklarowała - dziękuję Smile .
Teraz Terminator jedynka, F/x albo Igła - może uda mi się zasnąć

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 14-04-2019, 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Caramba - przestałem spać Confused Jest 0445, mam wstać za 15min, a tu zero spania.
Jetlag jakiś nietypowy? W życiu tak nie miałem... scratch

Piotrek, sądzę, że temat jest bardzo ciekawy i nie warto go wciskać pomiedzy fotki z targów.
Kiedy wrócę do domu, przeniosę posty dotyczące "Iphone photo" do działu "Foto" tam też załaduję zdjęcia nowej obudowy i napiszę o niej jeszcze co nieco.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 16-04-2019, 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Posty dotyczące możliwości zmiany jasności obiektywu przez zastosowanie zewnętrznego układu optycznego przeniosłem do
nowego tematu - proszę tam kontynuować tematyczną dyskusję.
Wojtek




Natomiast informacje na temat nowej obudowy do Iphone 6 przeniosłem do działu Podwodny sprzęt Foto-Video .

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.