Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wsparcie
Autor Wiadomość
lema10 Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Rescue
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 23-04-2012, 22:16   Prośba o wsparcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć,
jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i piszę prace Magisterską na temat branży nurkowej. Prosiłbym Was o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże mi w badaniu preferencji klientów na tym rynku.

link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-24042.html


Pozdrawiam
Krzysiek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Jarek Andrzejewski Płeć:Mężczyzna
Jarek Andrzejewski


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ilość nurkowań rocznie: 41
Oznaczenie stage: PTJA
Pomógł: 51 razy
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 2707
Skąd: Łódź
PostWysłany: 24-04-2012, 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klapa... "Czym kierowała się Pani/Pan przy wyborze centrum nurkowego?
Musisz wybrać MINIMUM 2", a ja właśnie 2 zaznaczyłem.

Dopracuj ankietę i dopiero proś, bo tak to tylko zniechęcisz potencjalnych pomocników (jako i mnie zniechęciłeś).

_________________
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
szuwar Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: AOWD
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 38
Skąd: Jastrzębie Zdrój
PostWysłany: 24-04-2012, 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klikanie przy nazwach firm mnie zabiło, do tego nie ma żadnego wariantu jeżeli danej firmy nie znam/nie korzystam z ich produktów.
Do tego przy wyborze sprzętu nurkowego nie stosuje się takich samych kryteriów do różnych elementów osprzętu. Np. okres gwarancji jest mało istotny przy płetwach, ale przy komputerze nurkowym już tak.
Jak pisał Jarek, popraw ankietę i wrzuć jeszcze raz.
Aha jeszcze rodzaj sprzętu: dopisz odpowiedź częściowo własny, częściowo wynajęty.

_________________
"Z goryczy soli moja radość"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN/SPTGLD
Oznaczenie stage: SUS
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 960
Skąd: koniec świata:)
PostWysłany: 24-04-2012, 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej,

Chciałam pomóc ale ankieta już na pierwszej stronie jest na tyle niekonsekwentna i niekompletna, że moim zdaniem wyniki będą mieć małą wartość poznawczą - może warto popracowac nad samymi pytaniami - użytkownicy forum pewnie chętnie pomogą

Tytułem przykładu:

1. Jaką część tej kwoty przeznaczył/a Pani/Pan na szkolenia?

Zakładasz, że nikt nie przeznaczył na szkolenia więcej niż 3000 zł? To jedyne (na pierwszej stronie) pytanie z zamknią górą skali jeśli ktoś wydał na szkolenie więcej nie może odpowiedzieć zgodnie z przeczywistym stanem rzeczy.

2.Jak ocenia Pani/Pan wymienionych producentów sprzętu nurkowego?

Mam kompletny sprzęt potrzebny do typu nurkowań, które wykonuje - z wymienionych przez Ciebie reprezentowana jest jedynie Sunto w postaci kompasu Smile

I co mam zrobić skoro zaznaczenie na skali jest obowiązkowe? - jeśli nie znam wyrobów jakiegoś producenta i zależnie od poziomu wrodzonego optymizmu zanacze 1 lub 5 to i tak w każdym przypadku wyniki akniety będą nieprawdziwe (tym bardziej im cześciej wypełniający odpowie cokolwiek bo nie dałeś szansy na rzetelność).

Generalnie mam wrażenie, że na konstrukcji pytań zaważyło Twoje wyobrażenie o nurkowaniu. Być może takie powierzchowne badanie ma jakiś sens - ja go niestety nie widze.

pozdrawiam
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.