Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
15-18.IX.2009 GUE DIR Fundamentals
Autor Wiadomość
Paulina Papierska Płeć:Kobieta
Klub Poziomek


Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lip 2009
Posty: 66
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-08-2009, 23:21   15-18.IX.2009 GUE DIR Fundamentals Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spontaniczne LAST MINUTES Fundy w terminie 15-18 września na Koparkach. Wszelkie życzenia nowych uczestników mogą zostać spełnione poza zmianą terminu. Jeśli chodzi o mnie - to pod koniec lipca przeszłam u Wojtka chrzest bojowy na warsztatach z pływalności oraz technik poruszania. Od tego momentu "ześwirowałam" na punkcie nurkowania. Stąd przechwyciłam od razu pierwszy wolny termin, który się pojawił. Jeśli chodzi o partenrów Fundowych - zależy mi na pozytywnych wibracjach zarówno na brzegu, jak i pod wodą (typ "macho - jestem the best" trudno znoszę). Fundy w gronie płci pięknej - to byłoby fajne przeżycie. Może udałoby nam się zagadać Wojtka chwilami. Uwaga: pod wodą potrzeba się do mnie uśmiechnąc co najmniej dwa razy na nurkowanie - inaczej zamykam sie w sobie Very Happy . Wojtek coś o tym wie.

Piszcie, jeśli macie jakiekolwiek pytania. Jestem pewna, że to będą energiczne Fundy!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-08-2009, 07:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.

Ze swojej strony dodam, że chodzi tu o Fundy w wersji "rec" (rekreacyjne), czyli m.in. preferowana pojedyncza butla - takie "lżejsze" szkolenie Wink .


Pozdrawiam,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
leh Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 115
Skąd: wawa
PostWysłany: 06-08-2009, 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej,

Co trzeba sobą reprezentować w sensie nurkowym (poza "pozytywnymi wibracjami zarówno na brzegu, jak i pod wodą" Wink ) żeby do takiego szkolenia przystąpić?

_________________
Pozdrawiam,
leh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-08-2009, 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

leh napisał/a:
Hej,

Co trzeba sobą reprezentować w sensie nurkowym (poza "pozytywnymi wibracjami zarówno na brzegu, jak i pod wodą" Wink ) żeby do takiego szkolenia przystąpić?


Witaj.
Formalnie:
-trzeba mieć ukończone 16 lat
-trzeba posiadać min podstawowy stopień uznanej organizacji nurkowej

Kurs robimy w sprzęcie skonfigurowanym zgodnie z zasadami DIR.

To co najistotniejsze (z mojego punktu widzenia) to chęć do samodoskonalenia się i otwartość na czasem mocno nietypowe podejście do nurkowania.

Tutaj więcej szczegółów związanych z GDF.


Pozdrawiam,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.