Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy system szkolenia KDP CMAS
Autor Wiadomość
Marcin Tracz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech Diver IANTD
Oznaczenie stage: MTR
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 707
Skąd: łódzkie
PostWysłany: 11-04-2011, 23:29   Nowy system szkolenia KDP CMAS Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla zaineresowanych:
http://www.kdp.pttk.pl/

_________________
Pozdrawiam
Marcin T.

Art. 54. Konstytucji RP
"1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+używam
   
Edwinho Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Lubaczów
PostWysłany: 31-05-2011, 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze pewnie to co pisze wydaje sie glupie ale nie za bardzo rozumiem tego nowego systemu szkolenia KDP CMAS ;p. Ukonczylem kurs P1 przed koncem 2010r., czyli mam status pletwonurka nocnego, ale nie wiem co oznaczaja te rozwidlenia np. od P1. Te po lewej to sa moje uprawnienia a te po lewej to specjalizacje ktore moge zrobic? Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mi to wyltumaczyl ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
NightSky Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: AdvEAN
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 60
Skąd: Gorzów Wlkp.
PostWysłany: 31-05-2011, 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej zaintrygowała specjalność PZB Płetwonurek w Zestawie Butlowym i aby iść na tą specjalizację trzeba mieć P3 lub P4 stopień zrobiony???? Może mnie ktoś oświecić co to za wiedza tajemna jest omawiana na tym kursie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
mac Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: P2 Adv.Nitrox WM Pod
Oznaczenie stage: MAC
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 46
Skąd: Posen
PostWysłany: 31-05-2011, 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Edwinho napisał/a:
Wiem, ze pewnie to co pisze wydaje sie glupie ale nie za bardzo rozumiem tego nowego systemu szkolenia KDP CMAS ;p. Ukonczylem kurs P1 przed koncem 2010r., czyli mam status pletwonurka nocnego, ale nie wiem co oznaczaja te rozwidlenia np. od P1. Te po lewej to sa moje uprawnienia a te po lewej to specjalizacje ktore moge zrobic? Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos mi to wyltumaczyl ;p


te po prawej od p1 to te uprawnienia które mozesz sobie zrobic
a te pod p1 miedzy p2 to te uprawnienia które musisz posiadac zeby móc robic p2 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.