Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Prośba o nienurkową pomoc w badanich
Autor Wiadomość
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-06-2012, 15:35   Prośba o nienurkową pomoc w badanich Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jestem doktorantem w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN. Chciałem się do Was zwrócić z ogromną prośbą o pomoc w moich badaniach realizowanych w ramach pracy doktorskiej (niestety nie z tematyki nurkowej). Pomoc polegałaby na poświęceniu około 10 minut na wypełnienie anonimowej ankiety. Będę niezmiernie wdzięczny za wszelką pomoc:)

P.S. Wojtek, nie wiem czy jest to odpowiedni dział na taką prośbę, ale nie mogłem znaleźć innego miejsca na nie-nurkowe sprawy Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 05-06-2012, 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcel, zepsuje Ci badanie jak ten kwestionariusz wypełni kilkoro psychologów, czy z punktu widzenia treści badania to bez różnicy? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN/SPTGLD
Oznaczenie stage: SUS
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 960
Skąd: koniec świata:)
PostWysłany: 05-06-2012, 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zaintrygiowałeś mnie - jeśli to nie zaszkodzi wynikom, to może powiedz parę słów na temat Twojej pracy doktorskiej.

Ankietę wypełnilam. Łatwo nie było bo dzielę włos na czworo i czarno-biały świat jakoś nie wydaje mi się możliwy - przy wielu odpowiedziach miałam spory dyskomfort wynikający z poczucia, że wpycham hipotetycznego ankietowanego w stereotyp Smile

powodzenia
Monika

_________________
Nie bywam usatysfakcjonowana rozumieniem czegokolwiek, ponieważ wiem, że moja zdolność pojmowania może być jedynie nieskończenie małym ułamkiem tego, co chciałabym zrozumieć. (Ada Lovelace; 1815-1852)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-06-2012, 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki serdeczne za pomoc:) Yavox, psychologowie nie stanowią dla mnie problemu, mam po prostu nadzieję, że "wtopią się w tłum"Smile Monika, chętnie opowiem o tych badaniach, niemniej jednak wolałbym z tym poczekać do czasu aż ankieta zostanie zakończona. Potrwa pewnie 3 dni albo do czasu gdy będę widział, że nowych osób nie przybywa. Jeśli możecie udostępnić to na swoich fejsbukach, tłiterach lub innych miejscach to będę bardzo wdzięczny:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek Maciejewski Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: SSI AOWD - zielony
Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 241
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 05-06-2012, 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo brakuje odpowiedzi w stylu "Niektóre", "Częściowo".
Bo popieram np niektóre poglądy nacjonalistów, ale tylko niektóre.
Albo Czy uważasz, że stanowisko kościoła powinno być uwzględniane przez polityków - w niektórych przypadkach nie widzę powodów dla których nie miałoby być uwzględniane.
Albo w pytaniu Czy zawsze dotrzymujesz wyznaczonych terminów? Staram się dotrzymywać, ale czasem może coś się nie udać...
Czy utrzymujesz porządek w swoich rzeczach? W niektórych tak a niektórych nie i co tu wybrać Smile
Czy uważasz, że kupowanie markowych ciuchów to niepotrzebny wydatek? Czasem tak a czasem nie. Zależy do czego to mają być ubrania.

itp

Kiepsko się odpowiada na takie pytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-06-2012, 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Maciejewski napisał/a:
Bardzo brakuje odpowiedzi w stylu "Niektóre", "Częściowo".
Bo popieram np niektóre poglądy nacjonalistów, ale tylko niektóre.
Albo Czy uważasz, że stanowisko kościoła powinno być uwzględniane przez polityków - w niektórych przypadkach nie widzę powodów dla których nie miałoby być uwzględniane.
Albo w pytaniu Czy zawsze dotrzymujesz wyznaczonych terminów? Staram się dotrzymywać, ale czasem może coś się nie udać...
Czy utrzymujesz porządek w swoich rzeczach? W niektórych tak a niektórych nie i co tu wybrać Smile
Czy uważasz, że kupowanie markowych ciuchów to niepotrzebny wydatek? Czasem tak a czasem nie. Zależy do czego to mają być ubrania.

itp

Kiepsko się odpowiada na takie pytania


Dzięki za uwagę, wszystkie komentarze są mile widziane:) Zwróć uwagę, że w badaniu nie chodzi o Twoje poglądy, ale osoby, która udzieliła odpowiedzi na cztery pierwsze pytania w danym kwestionariuszu. Twoim zadaniem jest odgadnąć w jaki sposób odpowiedziałaby na te pytania, mając tylko te dwie odpowiedzi do wyboru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Piotr Szpartaluk Płeć:Mężczyzna
Szpargał


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ubezpieczenie: DAN/SPTSLV
Oznaczenie stage: SPG
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 242
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-06-2012, 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie, należy dokładnie przeczytać instrukcję do kwestionariusza. Respondenci mają odgadnąć, jak na pytania odpowiedziały inne osoby na podstawie kilku przykładowych odpowiedzi, a to zmienia postać rzeczy!
Też się zaraz z tym zmierzę. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-06-2012, 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy do tej pory wzięli udział w badaniu i mam nadzieję, że kolejne osoby dołącząSmile Czytajcie instrukcję, jest to bardzo ważne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
eston Płeć:Mężczyzna
Zbyszek Rytel


Stopień nurkowy: P2, intro to Cave ..
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: Eston
Wiek: 52
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 101
Skąd: Jóżefosław
PostWysłany: 06-06-2012, 07:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawa ankieta.

_________________
Pozdrawiam

Zbyszek Rytel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
38306
   
Piotr Szpartaluk Płeć:Mężczyzna
Szpargał


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ubezpieczenie: DAN/SPTSLV
Oznaczenie stage: SPG
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 242
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-06-2012, 08:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale pytania są tendencyjne Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-06-2012, 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr Szpartaluk napisał/a:
Ale pytania są tendencyjne Razz


Racja, ale w tym szaleństwie jest metoda =)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Jarek Andrzejewski Płeć:Mężczyzna
Jarek Andrzejewski


Stopień nurkowy: AdvEAN
Ilość nurkowań rocznie: 41
Oznaczenie stage: PTJA
Pomógł: 51 razy
Wiek: 53
Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 2707
Skąd: Łódź
PostWysłany: 06-06-2012, 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak nie napiszesz, po co Ci to i jakie wnioski masz zamiar wyciągnąć, to przy habilitacji już Ci nie wypełnię kolejnej ankiety Smile
Gotowe.

_________________
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Sebastian Mroczkowski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: IANTD Trimix
Stopień instruktorski: IANTD Normoxic Tmx
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 492
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 06-06-2012, 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz też i ode mnie Wink

~S

_________________
Someday we are all gonna di(v)e..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Chrystian Przybylski Płeć:Mężczyzna
Byk


Stopień nurkowy: adv trimix, cave
Ilość nurkowań rocznie: 120
Pomógł: 2 razy
Wiek: 67
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 90
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 06-06-2012, 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wypełniłem ankietę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcel Falkiewicz Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: Cave I
Ilość nurkowań rocznie: 90
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 57
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 07-06-2012, 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili chwilę na wypełnienie ankiety:) W całości została wypełniona przez 69 osób, częściowo przez 96 osób (pierwsza strona). Jest to liczba jak najbardziej satysfakcjonująca.

Podejrzewam, że bardzo chcielibyście wiedzieć o co chodzi w tych badaniach, ale niestety nie mogę tego napisać publicznie, bo zepsuje mi to dalszą część badania. Niemniej jednak kiedy badania się zakończą chętnie podzielę się rezultatami (miejmy nadzieję, że w postaci publikacji) i opowiem o wszystkim, co chcielibyście wiedziećSmile Przypomnę się w tym temacie.

Jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.